Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Sējējs: gaidām vēl vismaz 3 ārzemniekus (intervija)

Kā jau Normunds Sējējs solīja, šonedēļ Rīgas Dinamo sāka iepazīstināt sabiedrību ar nākamas sezonas jaunpienācējiem. Nedēļas pirmajā pusē tika publiskota informācija par Sanda Ozoliņa atgriešanos hokeja laukumā Rīgas Dinamo sastāvā, bet šodien tika paziņots pirmā nākamās sezonas leģionāra vārds – kanādiešu centra uzbrucējs Mike Iggulden. Rīgas Dinamo ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs īsā intervijā kluba  interneta vietnei pastāstīja par komandas jaunieguvumu.

– Izvēloties leģionārus nākamajai sezonai droši vien tika savākta ļoti plaša informācija par potenciālajiem hokejistiem.

– Izvēloties vies spēlētājus tiešām veicām ļoti skrupulozu analīzes darbu, izvērtējot katra potenciālā spēlētāja statistikas rādītājus, darbību laukumā, fiziskos parametrus, psiholoģisko noturību, spēju iejusties kolektīvā, līdera dotības un citas lietas, kurām komandu sporta veidos ir milzīga nozīme, it īpaši ņemot vērā saspringto KHL kalendāru. Izvēloties spēlētājus sīkumu nevar būt, jo tas sezonas gaitā var ļoti dārgi maksāt, tādēļ visa informācija par potenciālo hokejistu stiprajām un vājajām pusēm tika rūpīgi apkopota un izanalizēta. Tikai pēc tam tika sāktas sarunas ar spēlētāju aģentiem un atrunātas līguma detaļas. Protams, nozīmīgs faktors ir arī finansiālajiem nosacījumiem, jo Rīgas Dinamo finanšu ziņā nevar sacensties ar KHL bagātajiem klubiem, tādēļ spēlētāju selekcijā uzsvars tiek likts uz jauniem un perspektīviem hokejistiem, kuriem ir vēlme sevi apliecināt KHL čempionātā.

– Ko vari pastāstīt par Mike Iggulden?

– Tas ir augumā ražens centra uzbrucējs, kurš gan pats var gūt vārtus, gan veiksmīgi pildīt arī dispečera funkcijas, kā arī nepieciešamības gadījumā aizstāvēt komandas biedrus. Turklāt Maiks arī pēc savām cilvēciskajām īpašībām ir ļoti inteliģents un komunikabls, labi iejūtas kolektīvā, turklāt var būt līderis gan laukumā, gan arī ģērbtuvē. Savā līdzšinējā karjerā viņam nav īpaši veicies, jo parasti tikai mazliet pietrūcis, lai iekļūtu NHL komandu pamatsastāvā, bet AHL parādītā statistika ir visai iespaidīga. Turklāt, galvenais, ka Igguldenam ir lielas ambīcijas pierādīt to, ka viņš līdz šim tā pa īstam nav novērtēts.

– Ko šobrīd vari pateikt par citiem Rīgas Dinamo leģionāriem?

– Bez Mike Iggulden šobrīd vēl Rīgas Dinamo sastāvā ir plānoti 3 leģionāri, kuru vārdi tiks paziņoti līdzko būs nokārtotas juridiskās formalitātes, un tas notiks jau tuvākajās dienās. Tika panākta vienošanās arī ar 23 gadus veco čehu uzbrucēju Lukašu Kaspar no NHL kluba San Jose Sharks sistēmas, kur viņam bija ierobežota brīvā aģenta statuss. Viņš jau bija piekritis nākamo sezonu aizvadīt Rīgas Dinamo sastāvā, taču tikko viņa aģents atsūtīja informāciju, ka Lukašs Kaspar ir saņēmis piedāvājumu no kādas citas NHL komandas, un mēģinās iekļūt tās sastāvā. Tomēr aģents atsūtīja arī piebildi, ka gadījumā, ja pēc NHL treniņnometnēm viņa klients tomēr izdomās doties uz Eiropu, tad priekšroka tiks dota Rīgas Dinamo.

Visi Rīgas Dinamo leģionāri Latvijā ieradīsies līdz treniņnometnes sākumam un kopā ar komandu aizvadīs visu pirms sezonas sagatavošanās posmu.

Avots un foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites