Kategorijas | Ziņas


Ozoliņš: “Gribu spēlēt un izdarīt visu labāko”

“Bija cits piedāvājums no KHL, bet atteicos uzreiz, jo negribu spēlēt citā komandā kā Rīgas “Dinamo”,” preses konferencē LTV7 “Sporta studijā” atzina Kontinetālās Hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” jaunpienācējs Sandis Ozoliņš.

“Bija pārsteigums, saņemot uzaicinājumu spēlēt no Normunda [Sējēja],” sacīja Ozoliņš. “Atbildēju, ka nevaru uzreiz dot atbildi, man ir jāapdomā šāda iespēja. Personīgi ir uzdevums kārtīgi sagatavoties šai sezonai un nospēlēt to labi. Netaisos tagad plānot ilglaicīgākus plānus, jo neesmu vairs savos jaunības gados.” Pēc pirmajām uzrunām Sējējs pasniedza kluba jaunpienācējam “Dinamo” komandas kreklu ar 8. numuru – tieši ar tādu Sandis nākamsezon izies uz ledus Rīgas komandas sastāvā.

“Kopumā NHL esmu sasniedzis daudz vairāk nekā sākumā biju iedomājies. Necerēju uz tādu karjeru. Atgriešanās bija ļoti pārdomāts lēmums, ar sievu pārrunājām šo situāciju. Ja nebūtu bijis ģimenes atbalsts, es nebūtu pieņēmis šādu lēmumu. Šī noteikti nav lekšana pēdējā vagonā, jo arī lokauta laikā savulaik netrenējāmies pārāk daudz. Vēl jāpiestrādā pie izturības. Zinu, kas man jādara, lai kontrolētu savu fizisko sagatavotību.”

“Esmu redzējis vienu “Dinamo” spēli, tāpēc objektivi nevaru novērtēt šo komandu pagaidām,” saka Ozoliņš. “Amerikā ir maz sajēgas par KHL projektu, jo informācijas ir visai maz. Man pašam bija piedāvājums pagājušajā gadā KHL, arī šogad bija cits piedāvājums, bet atteicos uzreiz, jo negribu spēlēt citā komandā kā Rīgas “Dinamo”. Gribu spēlēt un izdarīt visu labāko, lai sasniegtu komandas mērķi. Dziļi šaubos, vai no manis var sagaidīt tādu spēli kā savulaik. Kļūdas būs, to es jums varu garantēt droši,. Visā karjerā neesmu nospēlējis nevienu perfektu spēli. Darīšu to, ko treneris liks darīt.”

“Augstu vērtēju uzbrūkošā tipa aizsargus. Trīs četrās nedēļās var atgūt fizisko gatavību un šeit lielu lomu spēlēs viņa pieredze,” komandas galvenais treneris Juliuss Šuplers atzina, ka nebaidās par aizsarga fizisko kondīciju. “31. jūlijā pārbaudes spēlē viņam būs jāspēlē.”

“Atkarības ir ikdienas problēma, ar ko man jātiek galā sadzīvē. Daru visu, kas man jādara, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Garantēt neko nevaru, bet darīšu visu, lai neatgrieztos pie savām pagātnes kļūdām. Tā ir dziļa problēma, bet es zinu, kas ir jādara, lai to neatkārtotu vairs,” Sandis sacīja, atbildot uz skatītāja jautājumu par problēmām personīgajā dzīvē.

“Gribu labi nospēlēt un nepievilt komandas vadību un līdzjutējus. Domāju, ka komandas uzdevums ir iekļūt Gagarina kausa izcīņā,” gan savu personīgo mērķi, gan komandas mērķi rezumēja Ozoliņš.

Autors: Andrejs Siliņš, eSports.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites