Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Durdins un Jass uz pārbaudi Dinamo

Otrajā Rīgas Dinamo treniņnometnes dienā, Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā, uz pārbaudi ieradušies divi Latvijas aizsargi Sergejs Durdins un Māris Jass.

Sergejs Durdins (dzimis 01.01.1980, augums – 187 cm, svars – 87 kg) savulaik vairākas sezonas pārstāvēja spēcīgākos Latvijas klubus Liepājas Metalurgs un Rīga 2000, kā arī izmēģināja spēkus Krievijas Augstākajā līgā un zemākajās Ziemeļamerikas līgās, bet pēdējo sezonu aizvadīja vienā no spēcīgākajiem Itālijas klubiem HC Bolzano.

Māris Jass (dzimis 18.01.1985, augums – 184 cm, svars – 87 kg) savas karjeras lielāko daļu aizvadījis Liepājas Metalurgs sastāvā, bet ir spēlējis arī Krievijas 1. līgā (3. spēcīgākā), Krievijas Superlīgā Toljati Lada sastāvā, kā arī Čehijas Ekstralīgā Prāgas Slavia komandā un Slovākijas Ekstralīgā HK Nitra vienībā.

Abi hokejisti Rīgas Dinamo ir pievienojušies uz pārbaudes laiku, pēc kura beigām treneri arī lems vai turpināt ar kādu no viņiem sadarbību.

Šobrīd Valmierā Rīgas Dinamo treniņnometnē KHL sezonai gatavojas 34 hokejisti, 6 no kuriem ir uzaicināti uz pārbaudes laiku.

Autors: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites