Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


31. jūlijā pirmā pārbaudes spēle pret SIBIRJ

Piektdien, 31. jūlijā INBOX.LV ledus hallē Piņķos Rīgas Dinamo, gatavojoties otrajai KHL sezonai, aizvadīs savu pirmo pārbaudes spēli pret citu KHL klubu Novosibirskas Sibirj.

Abām komandām šī būs pirmā šīs sezonas pārbaudes spēle pēc smagām nodarbībām treniņnometnēs – no 23. jūlija Rīgas Dinamo trenējās Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā, bet Sibirj sviedrus lēja Ventspils Olimpiskajā centrā. Līdzjutējiem Rīgas Dinamo sastāvā būs iespējams pirmo reizi klātienē spēlējot redzēt kluba jaunpienācējus ar komandas kapteini Sandi Ozoliņu priekšgalā, kas cīnīsies pret Novosibirskas Sibirj ar Latvijas izlases aizsargu Georgiju Pujacu priekšgalā. Šo spēli tiešraidē translēs arī LTV7.

Iepriekšējā sezonā Rīgas Dinamo ar Novosibirskas Sibirj spēlēja vienā divīzijā, un tādēļ, regulārajā čempionātā sacentās 4 reizes. Pirmajās divās spēlēs Novosibirskā, pagājušā gada septembrī, tika atzīts Sibirj pārākums ar 1:2 un 1:6, bet regulārās sezonas beigās š.g. februārī Arēnā Rīga mūsējie spēja revanšēties ar 6:4 un 3:2. Tā kā šosezon komandas ir sadalītas konferencēs pēc ģeogrāfiskā principa, tad regulārajā čempionātā abas komandas savā starpā tiksies 2 reizes (pa reizei katras laukumā), bet izslēgšanas spēlēs varētu satikties tikai Gagarina kausa finālā.

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu Novosibirskas Sibirj ir ievērojami mainījies spēlētāju sastāvs, un mūsu līdzjutēju vislielāko interesi neapšaubāmi izsauks Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca sniegums. Iepriekšējo sezonu Pujacs pabeidza Rīgas Dinamo sastāvā, un pēc sezonas beigām tika sāktas sarunas par līguma pagarināšanu, taču diemžēl abas puses nespēja vienoties par abpusēji pieņemamiem finansiālajiem nosacījumiem, kā rezultātā Georgijs izvēlējās finansiāli izdevīgāko Sibirj piedāvājumu. No iepriekšējās sezonas sastāva komandu ir pametuši 11 hokejisti, ieskaitot pieredzējušos vārtsargu Konstantīnu Simčuku, aizsargu Dmitriju Juškeviču un uzbrucēju Rastislavu Pavļikovski, bet šo hokejistu vietā ir pieaicināti ne mazāk meistarīgi hokejisti – no Omskas Avangard ir pārnācis vārtsargs Fomičevs, no Ufas Salalavat Julajev uzbrucēji Mikeska, Čermaks, Škotovs, kā arī aizsargs Černovs, no Mitišču Atlant Boikovs, no Sanktpēterburgas SKA Golovins u.c. Turklāt Sibirj ir izdevies saglabāt gan savu pamat vārtsargu Lousonu, gan pagājušās sezonas rezultatīvākos spēlētājus Lapinu (22+19), Tjurinu  (11+18) un Milovzorovu (6+23), tā kā komanda noteikti cīnīsies par iekļūšanu play-off kārtā.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites