Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Rīgas Dinamo trenējas Pinskā (Baltkrievijā)

4. augusta pēcpusdienā Rīgas Dinamo aizvadīja pusotru stundu garu ledus treniņu Universālā sporta kompleksa (USK) „Volna” ledus hallē Pinskā.

Komanda no Piņķiem uz Baltkrieviju izbrauca 3. augusta vēlā pēcpusdienā, bet gala mērķi sasniedza agri no rīta 4. augustā. Iekārtojušies viesnīcā, kas atrodas blakus ledus hallei (tajā dzīvo arī Minskas Dinamo), hokejisti izgulējās līdz pusdienlaikam un pēc pusdienām devās uz ģērbtuvēm, lai izkārtotu mantas un sāktu gatavoties treniņam.

USK Volna, kas pieder Polesjes universitātei, kompleksā ietilpst moderns stadions, baseins, ledus halle, turklāt papildus blakus atrodas arī vairāki treniņ laukumi. Šī kompleksa ledus halle ir atklāta 2008. gadā un tajā ir vietas 598 skatītājiem. Tā kā arēna ir jauna, tad arī ģērbtuves un citas palīgtelpas ir plašas un visai piemērotas hokeja komandām. Katrā ziņā HK MVD treneris Harijs Vītoliņš, kurš ar komandu šeit aizvada treniņnometni, atzina, ka no sportiskā viedokļa apstākļi ir ļoti labi, tikai laika apstākļi ir bijuši ļoti karsti, ko ļoti labi šodien izjuta arī mūsu hokejisti.

Šīs dienas treniņā piedalījās visi 24 uz Pinsku atbraukušie spēlētāji, bet pats treniņa sākums iznāca nedaudz kuriozs, jo organizatori bija aizmirsuši sagādāt ripas, tādēļ pirmās minūtes mūsu hokejisti aizvadīja spēlējot hokeju ar … – cimdu. Pēc mirkļa gan šī kļūme tika novērsta un mūsu hokejisti varēja aizvadīt pilnvērtīgu ledus treniņu. Šo Rīgas Dinamo nodarbību uz ledus no tribīnēm vēroja arī mūsu rītdienas pretinieku HK MVD treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Turnīrs notiks no š.g. 4. – 6. augustam Baltkrievijas pilsētā Pinskā, Polesjes universitātes USK Volna ledus hallē, un tā pilnais oficiālais nosaukums ir – „Starptautiskais hokeja turnīrs, kas veltīts 65. gadadienai, kopš Baltkrievijas atbrīvošanas no vācu-fašistiskajiem iebrucējiem” (oriģ. – Международный турнир по хоккею с шайбой, приуроченный к 65-летию освобождения Республики Беларусь от немецко-фашистских захватчиков).

Rīgas Dinamo sastāvs dalībai turnīrā Pinskā

Vārtsargi: Edgars Masaļskis, Martin Prusek.
Aizsargi: Kristaps Sotnieks, Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Lee Sweatt, Sergejs Durdins, Oļegs Sorokins, Maksims Širokovs, Rodrigo Laviņš.
Uzbrucēji: Roberts Jekimovs, Ronalds Cinks, Mārtiņš Cipulis, Ģirts Ankipāns, Aleksandrs Ņiživijs, Armands Bērziņš, Jānis Sprukts, Gints Meija, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Martin Kariya, Mike Iggulden, Sergejs Pečura, Andris Džeriņš.

Spēļu kalendārs turnīram Pinskā:
04.08.2009, plkst. 19:00, Minskas Dinamo – HK MVD;
05.08.2009, plkst. 19:00, HK MVD – Rīgas Dinamo;
06.08.2009, plkst. 19:00, Minskas Dinamo – Rīgas Dinamo.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites