Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Rīgas Dinamo treniņnometnē Zviedrijā

9. augusta pēcpusdienā Rīgas Dinamo komanda ar prāmi devās uz Stokholmu, lai turpinātu gatavošanos KHL sezonai. Zviedrijas treniņnometnes laikā Rīgas Dinamo bez treniņiem aizvadīs arī pārbaudes spēles ar vietējiem klubiem –Timra IF, Södertälje SK un Örebro HK.

Rīgas Dinamo Zviedrijas treniņnometnes laikā dzīvos nelielā pilsētiņā Arbogā, taču neparedzēti apstākļi jau pirmajā dienā ieviesa korekcijas treneru plānos, jo ledus hallē, kur šodien bija paredzēts aizvadīt pirmo pārbaudes spēli ar Timra IF komandu sabojājās kompresors, un ledus laukuma vietā bija tikai ūdens. Šīs treniņnometnes organizatori cenšas pārcelt šo spēli uz rītdienu, taču, ja tas neizdosies, tad Rīgas Dinamo Zviedrijā aizvadīs trīs spēles.

Treniņnometne Zviedrijā ir otrais Rīgas Dinamo gatavošanās posms jaunajai KHL sezonai. Pirms tam Rīgas Dinamo no 23. – 31. jūlijam aizvadīja treniņnometni Valmierā, kuras noslēgumā aizvadīja pirmo pārbaudes spēli ar Novosibirskas Sibirj (3:1), bet pēc tam 5. un 6. augustā piedalījās starptautiskā 3 komandu hokeja turnīrā Baltkrievijas pilsētā Pinskā, kur pārspēja gan Latvijas izlases galvenā trenera Oļega Znaroka vadīto HK MVD (4:1), gan šosezon transfēru tirgū ļoti aktīvo Minskas Dinamo (2:1) ar Baltkrievijas izlases galveno treneri Glenu Henlonu priekšgalā.

Treneri uz Zviedriju ir līdz paņēmuši 3 vārtsargus, 8 aizsargus un 16 uzbrucējus, daļa no kuriem turpina cīņu par iekļūšanu pamatsastāvā. Salīdzinot ar Pinskas turnīru, šoreiz treneri mājās nolēma atstāt aizsargu Maksimu Širokovu un uzbrucēju Sergeju Pečuru, bet klāt nākuši – trešais vārtsargs Ervīns Muštukovs, aizsargs Sandis Ozoliņš un uzbrucēji Toms Hartmanis, Raimonds Vilkoits, kā arī KHL draftā izvēlētais uzbrucējs Roberts Bukarts.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites