Rīgas Dinamo uzvar Timra IF 3:2

Rīgas Dinamo aizvadīja pirms sezonas pārbaudes spēli ar Zviedrijas Elites sērijas klubu Timra IF un guva uzvaru ar rezultātu 3:2.

Dinamo labā vārtus guva Lauris Dārziņš, Mārtiņš Cipulis un Ģirts Ankipāns.

Šīs dienas mačā Rīgas Dinamo aizvadīja ar pilnām 4 maiņām un vārtus sargāja Martins Pruseks, bet no uz Zviedriju atbraukušajiem laukuma spēlētājiem malā palika 5 uzbrucēji – Marcel Hossa, Armands Bērziņš, Roberts Bukarts, Toms Hartmanis un Raimonds Vilkoits.

#28 Oļegs Sorokins – #18 Sergejs Durdins,
#87 Gints Meija – #12 Andris Džeriņš – #23 Ronalds Cinks.

Spēles gaita

00:00 – spēles sākums

00:12 min – noraidījums Timrai

05:48 min – 1:0 Dārziņš (Karija). Dārziņš negaidīti pretiniekam izslidoja vārtu priekšā un iemeta vārtu tuvējā stūrī;

07:00 min – noraidījums Cinkam;

10 min – bīstams moments pie Dinamo vārtiem, Pruseks glābj;

11 min – lielisks Dinamo pretuzbrukums. Ņiživijam tomēr neizdodas pārspēt pretinieku vārtsargu;

13 min – vairāk uzbrūk Timra, Dinamo atbild ar pretuzbrukumiem;

18 min – labs uzbrukums Igguldena maiņai;

19 min – asumi. Abpusējs noraidījums 2+2. Dinamo noraidīts Sprukts;

18:48 min – noraidījums Galviņam; jāspēlē 3 pret 4;

19:59 min – 1:1 pretinieks izmantoja vairākumu (3 pret 4);

20:00 min – pirmā perioda beigas ( metienu attiecība Dinamo 7, Timra 14)

===

20:00 min – sākās otrais periods

21 min – Dinamo aktīvi uzbrūk;

23 min – laba izdevība gūt vārtus Sweatt;

24 min – laba izdevība Džeriņam;

27:14 min – noraidījums Timrai;

Dinamo daudz uzbruka vairākumā;

29:30 min – noraidījums Timrai;

33 min – daudz labus uzbrukumus izveidoja Sprukta maiņa;

32:31 min – timeout Timra;

34 min – ievērojams Dinamo pārsvars. Labu izdevību neizmantoja Cinks;

37:33 min – noraidījums Durdinam;

37:48 min – 2:1 Cipulis (Ozoliņš, Ņiživijs) mazākumā;

38:58 min – labs uzbrukums mazākumā, noraidījums Timrai;

40:00 min – beidzies otrais periods ( metienu attiecība 2. periodā Dinamo 19, Timra 6)

===

40:00 min – sācies trešais periods

44 min – bīstams Timra uzbrukums; pretuzbrukumā Iggulden no labas pozīcijas netrāpa pa ripu;

45:05 min – 3:1 Ankipāns (Jekimovs);

46:54 min – noraidījums Sorokinam;

47:08 min – 3:2 pēc labas vairākuma izspēles Personens gūst vārtus;

50 min – bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem izveido Džeriņa maiņa;

50:40 min – noraidījums Ozoliņam;

55 min – Timra daudz uzbrūk;

57 min – Timra turpina daudz uzbrukt, bet metienu pa vārtiem nav daudz;

57:24 min – timeout Dinamo;

59 min – bīstams Timra metiens pa Pruseka sargātajiem vārtiem. Timra turpina aktīvi uzbrukt;

59:29 min – Timra noņem vārtsargu;

60:00 min – spēles beigas ( metienu attiecība 3. periodā Dinamo 9, Timra 5)

Avots: dinamoriga.eu