Dinamo Juniors zaudē pirmajā spēlē

DINAMO Rīga fārmklubs DINAMO JUNIORS piedzīvoja zaudējumu pirmajā Baltkrievijas Atklātā čempionāta spēlē – ar 1:5 atzīstot Soļigorskas ŠAHTJOR (cita KHL kluba Minskas DINAMO fārmklubs) pārākumu. Mūsējo labā vienīgos vārtus vairākumā guva Toms Hartmanis (no Armanda Bērziņa un Jāņa Straupes piespēlēm).

Jau pirms spēles apskatoties abu komandu sastāvus, bija skaidrs, ka favorīti būs ŠAHTJOR hokejisti, kuru pieteikumā bija vismaz 10 spēlētāji ir ļoti bagātīgu pieredzi gan Baltkrievijas izlasē, gan dažāda līmeņa klubos. Gala rezultātā šie spēlētāji – Meļeško, Dudiks, Zadeļenovs, Čupris, Baško arī noteica mača iznākumu. Pirmajā trešdaļā viesi pārliecinoši dominēja laukumā, bet arī juniori spēja izveidot vairākus vārtu gūšanas momentus, taču katru reizi nedaudz pietrūka, lai tos realizētu. Savukārt, ogļrači pirmajā periodā guvuši tikai vienus vārtus, otrajā ļoti precīzi izmantoja jauno rīdzinieku kļūdas aizsardzībā, izvirzoties pārliecinošā vadībā ar 4:0. Trešā perioda sākumā DINAMO JUNIORS pirmā maiņa vairākumā izspēlēja skaistu kombināciju un Toms Hartmanis no Armanda Bērziņa un Jāņa Straupes piespēlēm guva vienīgos mūsējo vārtus šajā vakarā. Atlikušajā laikā ŠAHTJOR ļoti pārliecinoši noveda maču līdz uzvarai, gūstot vēl vienus vārtus vairākumā – 1:5.

Kā pēc spēles atzina DINAMO JUNIORS galvenais treneris Leonīds Beresņevs tad viņa komanda šajā vakarā spēlējusi slikti, kam par iemeslu varētu būt uztraukums pirms sezonas pirmā mača, jo spēlētājus bijis grūti pazīt. Turklāt daudz pieredzējušākie pretinieki ļoti prasmīgi izmatojuši mūsējo kļūdas, otrajā trešdaļā izšķirot spēles likteni. Fārmkluba galvenais treneris izteica pieņēmumu, ka nākamajos mačos DINAMO JUNIORS demonstrēs daudz saturīgāku sniegumu, jo hokejistiem būs pārgājis sezonas sākuma uztraukums, kas traucēja šovakar.

Nākamā spēle DINAMO JUNIORS jau sestdien 5. septembrī plkst. 13:00, Piņķos viesosies Minskas KERAMIN.

Avots: dinamoriga.eu