Rīgas Dinamo – Minskas Dinamo 4:2

Šodien, Daugavpilī Rīgas Dinamo aizvadīja pirmo pārbaudes spēli pret Minskas Dinamo komandu un guva uzvaru ar rezultātu 4:2. Rīgas Dinamo labā trīs vārtus guva Aleksandrs Ņiživijs un vienus Gints Meija.

Pārpildītās Daugavpils ledus halles tribīnes (tika pārdotas 2200 biļetes + vēl lūgtie viesi) šajā sestdienas vakarā varēja redzēt patiešām aizraujošu hokeju. Abas komandas spēlēja ļoti augstā tempā, un kopumā vērtējot neliels pārsvars bija minskiešiem, taču rīdzinieki lielāko daļu mača ļoti disciplinēti spēlēja aizsardzībā un atbildēja ar ļoti asiem pretuzbrukumiem, tādēļ abu komandu vārtsargiem darba bija gana.

Lielākais Minskas Dinamo trūkums bija daudziem noraidījumi, no kuriem gan vārtu guvumā tika pārvērsts tikai viens. Izšķirošo pārsvaru mūsu hokejisti ieguva 2. periodā, kad vispirms Ņiživijs, bet pēc tam Gints Meija, guva divus vārtus. Trešā perioda 7. minūtē Ņiživijs vairākumā guva savus otros vārtus, un rezultāts kļuva jau nepieklājīgs 3:0. Tomēr trešdaļas vidū mūsējo nelielu atslābināšanos izmantoja viesi, kas ar savu aktivitāti spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam 3:2. Tomēr pēdējā minūtē, izmantojot to, ka baltkrievi bija noņēmuši vārtsargu, Aleksandrs Ņiživijs ieraidīja ripu tukšos vārtos, gūstot savu trešo ripu šajā vakarā, un nodrošinot komandas uzvaru ar 4:2. Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti abu komandu vārtsargi Martin Prusek un Vitālijs Kovaļs.