Zaudējums otrajā spēlē pret Minskas Dinamo

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien, Daugavpilī Rīgas Dinamo hokejisti aizvadīja otro pārbaudes spēli pret Minskas Dinamo un šoreiz piekāpās ar rezultātu 1:2. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Mike Iggulden.

Visai saspringtā spēlē, DINAMO Rīga šodien savā pēdējā pirms sezonas pārbaudes spēlē šodien Daugavpilī tomēr atzina Minskas DINAMO pārākumu, piedzīvojot pirmo zaudējumu pārbaudes spēlēs ar 1:2. Visu spēli Minskas DINAMO aizvadīja ar ļoti lielu apņēmību, un beigās arī spēja nosargāt minimālu pārsvaru ar 2:1. Pirmie vārti tika gūti 1. perioda beigās, kad mūsējo nesaprašanos savā aizsardzības zonā izmantoja baltkrievu kluba kanādiešu leģionārs Platt, turklāt rezultatīvu piespēli šajā epizodē izdarīja bijušais DINAMO Rīga spēlētājs Duvijs Vestkots. Mūsējie spēja atspēlēties otrajā periodā, kad Mike Iggulden ar ļoti precīzu metienu pārspēja Mezinu. Tomēr jau pēc 5 minūtēm Riči atkal, izmantojot mūsu aizsargu nesaprašanos, vadībā izvirzīja Minskas DINAMO. Atlikušajā laikā bija vairākas iespējas gan mūsējie izlīdzināt rezultātu, gan minskiešiem palielināt pārsvaru, tomēr rezultāts vairs nemainījās, un Minskas DINAMO svinēja uzvaru ar 2:1. Par labākajiem šī mača spēlētājiem tika atzīti abi vārtsargi – Ervīns Muštukovs un Andrejs Mezins.