“Dinamo” paraksta līgumus ar Cibuļski, Džeriņu un Bukartu

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” parakstījis līgumus ar trim spēlētājiem, kuri komandā bija uz pārbaudes laiku – aizsargu Oskaru Cibuļski un uzbrucējiem Andri Džeriņu un Robertu Bukartu, ziņo kluba mājaslapa internetā.

Cits uzbrucējs, kurš uz pārbaudes laiku bija pievienojies “Dinamo” – Roberts Jekimovs – šosezon centīsies iekļūt kāda no Somijas klubiem sastāvā. Interese par viņu ir no vairākiem somu klubiem, un ir skaidrs, ka šosezon rīdzinieku sastāvā viņš nespēlēs.

Robertu Bukartu (1990. dz.g.) un Andri Džeriņu (1988.) Rīgas “Dinamo” izvēlējās KHL draftā, attiecīgi, pirmajā un trešajā kārtā. Džeriņš kopā ar “Dinamo” aizvadīja visu gatavošanās ciklu, un ar savu sniegumu gan treniņos, gan pārbaudes spēlēs ir nopelnījis vietu pamatsastāvā. Andrim Džeriņam šī būs pirmā īstā sezona pieaugušo hokejā.

Roberts Bukarts ir viens Latvijas U-20 izlases līderiem, un “Dinamo” viņš pievienojās pirms treniņnometnes Zviedrijā. Iepriekšējo sezonu viņš aizvadīja Krievijas Augstākās līgas klubā “Krilya Sovetov”. Šobrīd Roberts Bukarts spēlē fārmkluba “Dinamo Juniors” sastāvā, bet sezonas laikā viņam, visticamāk, radīsies iespēja sevi parādīt arī galvenās komandas sastāvā.

Avots: sportacentrs.com


1 komentāri šim rakstam

  1. aivars Saka:

    Atvainojos, ka nav par Åo rakstu, taĨu nezinu, kur to pie jums vÄ“l var pateikt. VarbÅ«t tikai neprotu atrast, taĨu neredzu jÅ«su portālā to, ko nevar atrast citās vietnÄ“s – respektÄ«vi, turnÄ«ru kalendārus (paÅlaik aktuālākais – Baltkrievijas Atklātā Ĩempionāta kalendārs, jo KHL kalendārs ir arÄ« citur).

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites