Kuldam liels spēles laiks un kautiņš

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Kulda aizvadīja labu spēli – hokejists uz ledus pavadīja kopumā 17 minūtes un 54 sekundes (ceturtais lielākais spēles laiks starp aizsargiem), izdarīja trīs spēka paņēmienus (augstākais rādītājs komandā) un bloķēja divus pretinieku metienus (dalīts augstākais rādītājs komandā).

Tāpat Kuldam trīs noraidījumi un deviņas soda minūtes, jo pēdējās trešdaļas vidū Artūrs izvicināja dūres ar Nešvilas aizsargu Koudiju Fransonu. Fransonam gan izdevās ātri Kuldu noguldīt uz ledus, taču latviešu hokejists piecēlās kājās ātri un paspēja izdarīt vairākus sitienus, līdz cīņa tika pārtraukta.

Oskara Bārtuļa Filadelfijas “Flyers” mājās ar 0:4 atzina Toronto “Maple Leafs” pārākumu, diemžēl nav zināms, vai un kā spēlēja latviešu aizsargs. Dalasas “Stars” bez aizsarga Kārļa Skrastiņa ierindā piedzīvoja neveiksmi cīņā ar Kolorado “Avalanche” – 1:3. Artūra Irbes vārtsargu trenētajai Vašingtonas “Capitals” uzvara papildlaikā pār Bufalo “Sabres” – 4:3.

Autors: Andrejs Siliņš, sportacentrs.com