Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Uzvara Maskavā pret SPARTAK 5:1

19. septembrī Rīgas DINAMO aizvadīja savu pirmo izbraukuma spēli jaunajā KHL sezonā, Maskavā Sokoļņiku sporta pilī, tiekoties ar Maskavas SPARTAK, kas līdzšinējās 3 spēlēs ir izcīnījuši 3 uzvaras.

Pirms spēles treneri bija veikuši ievērojamas izmaiņas visos uzbrucēju virknējumos. Visi trīs leģionāri (Hossa, Iggulden un Kariya) tika apvienoti vienā maiņā, kopā ar Ņiživiju un Cipuli spēlēja Sprukts, pie M. Rēdliha un Dārziņa centrā bija Džeriņš, bet ceturtajā maiņā spēlēja Bērziņš, Ankipāns un Cinks. Vārtus sargāja Martins Pruseks.

Spēles sākums mūsu hokejistiem atkal iznāca ļoti bikls, jo maskavieši uzreiz sāka apdraudēt Pruseka sargātos vārtus, un bīstami momenti viens pēc otra veidojās pie mūsu vārtiem. DINAMO pārāk bieži kļūdījās piespēlēs un zaudēja ripu, tādēļ pretiniekiem bija vairākas 100% iespējas gūt vārtus, taču kā jau tas mēdz gadīties sporta spēlēs sarkanā gaisma pirmā iedegās aiz SPARTAK vārtiem, kad pretuzbrukumā pēc Cipuļa piespēles Jānis Sprukts ar metienu neapturot ripu ieraidīja to vārtos, pirmoreiz šajā sezonā izvirzoties vadībā. Tomēr 18. minūtē SPARTAK slovāku maiņa sarāva gabalos mūsu aizsardzību un Radiovojevičs neviena nepiesegts no vārtu priekšas panāca izlīdzinājumu. Taču neizšķirts uz tablo dega tikai nepilnas 2 minūtes, jo skaitliskajā vairākumā pēc lieliskas Ņiživija un Cipuļa saspēles Sandis Ozoliņš ar ļoti precīzu metienu atkal vadībā izvirzīja DINAMO – 2:1.

Otrā trešdaļa iesākās daudz mierīgākā tempā, un Rīgas DINAMO jau bija pielāgojušies SPARTAK spēles manierei, un daudz precīzāk darbojās savā aizsardzības zonā, kā arī veidoja bīstamus pretuzbrukumus. 29. minūtē vienu no pretuzbrukumiem ļoti veiksmīgi vārtu guvumā pārvērta Iggulden, pēc lieliskas Kariya piespēles. Pēc šī vārtu guvuma Rīgas DINAMO sāka darboties vēl pārliecinošāk, bet tos momentus ko maskavieši izveidoja, ļoti veiksmīgi novērsa Pruseks.

Tuvojoties spēles beigās SPARTAK spiediens pieauga, taču pārspēt lieliski spēlējošo Puseku viņiem tā arī neizdevās. 54. minūtē spēlējot vairākumā visai asi pie apmales pret Kariju nospēlēju SPARTAK aizsargs Obšuts, pēc sadursmes, ar kuru mūsu uzbrucējs palika guļot uz ledus. Martins no laukuma tika nonests uz nestuvēm, un pēc mača nogādāts slimnīcā, jo pēc sākotnējās ārstu diagnozes viņam varētu būt pasmags smadzeņu satricinājums.

Atlikušajā laikā SPARTAK centās panākt izlīdzinājumu 2 minūtes līdz beigām noņēma vārtsargu, kas gan viņiem nekādu labumu nedeva. Vēl vairāk 59. minūtē Iggulden un Hossa izslidoja pret tukšiem vārtiem un Maiks guva savus otros vārtus. Atlikušajā laikā mūsējie vēl pamanījās nopelnīt noraidījumu, un Ržiga vēlreiz mēģināja laimi nomainot vārtsargu, un šoreiz Hossa ieraidīja ripu tukšos vārtos no centra panākot 5:1.

Līdz ar to Rīgas DINAMO svinēja savu pirmo uzvaru šajā KHL čempionātā un tagad gatavosies nākamajai izbraukuma spēlei pret Čehovas Vitjaz.

Avots: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites