Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Šovakar ”Dinamo” pret ”Vityaz”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc sestdien izcīnītās uzvaras iepriekšējā izbraukuma mačā pret Maskavas SPARTAK (5:1), mūsu hokejisti nakti vēl pavadīja Krievijas galvaspilsētā, bet nākamajā dienā pirms pārbraukšanas uz Čehovu vēl izvēdināja galvu ar 3 stundas garu pastaigu pa Sarkano laukumu un tā apkārtni.

Pēc tam svētdienas pēcpusdienā komanda, pēc nepilnu stundu gara brauciena, ieradās Čehovā, un uzreiz iekārtojās vietējā viesnīcā Oļimpiskaja, kur pa TV tiešraidē varēja vērot savu nākamo pretinieku Vitjaz izbraukuma spēli ar Jaroslavļas Lokomotiv (2:3 pagarinājumā).

Ledus treniņu Rīgas DINAMO Čehovas ledus hallē aizvadīja pirmdienas pēcpusdienā, un uz ledus izgāja visi 22 trenera rīcībā palikušie hokejisti. Salīdzinot ar pēdējo spēli, vienīgās izmaiņas ir skārušas leģionāru maiņu, kur smadzeņu satricinājumu guvušā Martina Karijas vietā, treniņā kopā ar Iggulden un Hossa slidoja Ronalds Cinks. Savukārt, dzeltenos kreklos slidoja divi uzbrucēji (Ankipāns un Bērziņš) un trīs aizsargi (Sorokins, Cibuļskis un J. Rēdlihs).

šodien, vēl tiks aizvadīts īss iesildīšanās treniņš uz ledus, bet pati spēle ar Vitjaz pēc Latvijas laika sāksies plkst. 18:00.

Avots: dinamoriga.eu

foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites