”Dinamo” pievienojas Hartmanis un Bukarts


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēdējās divās izbraukuma cīņās Rīgas ”Dinamo” ir izcīnījusi divas uzvaras – vispirms Maskavā ”Dinamo” ar 5:1 pārspēja vietējo ”Spartak”, bet vēlāk ar 5:3 tika uzvarēts arī Čehovas ”Vityaz”. Pagaidām ar seši izcīnītiem punktiem piecās spēlēs ”Dinamo” atrodas 11.vietā Rietumu divīzijā. Šodien 24. septembrī ”Dinamo” aizvadīs kārtējo spēli pret Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”.

Komandas galvenais treneris Juliuss Šuplers atklājis, ka komandai pievienojušies divi fārmkluba spēlētāji – Toms Hartmanis un Roberts Bukarts: ”Sandis Ozoliņš jau ir pametis komandu un tuvākajā laikā izlidos uz ASV, bet Rīgā viņš ieradīsies vien 27.septembrī. Pret ”Torpedo” un ”CSKA” nāksies iztikt bez viņa. Pēc spēles ar ”Spartak” uz Rīgu devās ar Martins Karija, kurš tajā spēlē guva smadzeņu satricinājumu, bet pirms spēles ar ”Vityaz” traumu guva arī Andris Džeriņš. Loģiski, ka sastāvā radās robi, kuri bija jāaizpilda, tāpēc no fārmkluba pasaucām divus spēlētājus – Tomu Hartmani un Robertu Bukartu, kuri jau ir kopā ar komandu un šodien jau aizvadīja pirmo treniņu ar komandu.”

Šuplers arī izteicās par Martina Karijas pašreizējo veselības stāvokli: ”Šobrīd Rīgā viņš ir komandas ārsta Āra Aivara uzraudzībā, bet tagad gan labāk viņu netraucēt. Pirmo nedēļu viņam noteikts gultas režīms, kas gan ir tikai loģiski, jo Karijam ir smadzeņu satricinājums.”

Vakar komanda aizvadīja kopīgu treniņu. Pirmie trīs uzbrucēju virknējumi trenējās tādos pašos virknējumos, kā aizvadīja pēdējo spēli, bet ceturtajā maiņā kopā ar Ankipānu slidoja Bukarts un Hartmanis. Lielākas izmaiņas skārušas aizsargu pārus – kopā ar Sotnieku slidoja Laviņš, Sveta un K. Rēdliha pāris vienīgais palicis bez izmaiņām, Galviņš trenējās kopā ar J. Rēdlihu, bet Sorokins ar Cibuļski. Rītdienas maču Rīgas komanda varēs aizvadīt ar četrām pilnām maiņām, jo komandas sastāvā ir divi 1990. gadā dzimušie hokejisti (Bukarts un Cinks).

Autors: Toms Mālmeistars, sportacentrs.com

Foto. dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites