Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Dinamo zaudējums CSKA ar rezultātu 1:2


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien Rīgas ”Dinamo” hokejisti aizvadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmās izbraukuma sērijas pēdējo maču, izbraukumā tiekoties ar bijušā dinamieša Marka Hartigana pārstāvēto Maskavas ”CSKA”. Šajā spēlē ar 2:1 uzvaru izcīnīja “CSKA”.

Spēle iesākās līdzīgi, taču pirmā labā izdevība bija mūsu hokejistiem – vārtu priekšā veiksmīgi nospēlēja Ronalds Cinks, taču beigās viņš neaizsniedzās līdz ripai un epizode bija galā. Nedaudz vēlāk jau savu meistarību nodemonstrēja Marsels Hosa. Viņš aiz vārtiem apspēlēja mājinieku komandas aizsargu un bīstami meta pa “CSKA” sargātajiem vārtiem, taču veiksmīgi spēlēja vārtsargs. Hosa turpināja cīnīties par ripu un beigās pārkāpa noteikumus, par ko arī saņēma divu minūšu sodu.

Mazākums tika izturēts, taču nedaudz vēlāk savu meistarību jau apliecināja Deniss Paršins, kurš vispirms apspēlēja mūsu aizsargu un tad ar plaukstas metienu no tuvas distances raidīja ripu vārtu apakšējā stūrī – 1:0 vadībā “CSKA”.

Neilgi pēc zaudētajiem vārtiem divi pret vienu “CSKA” aizsargu izgāja mūsu hokejisti, taču Aleksandra Ņiživija metienu vārtsargs tvēra. Taču pēc pāris minūtēm teicami nospēlēja Aleksandrs Suglobovs, kurš apspēlēja Gunti Galviņu un ar spēcīgu metienu caur Pruseka kājsargiem raidīja ripu vārtos – 2:0. Arī pirmā puslaika beigās mājinieki varēja gūt vēl trešos vārtus, taču tas viņiem neizdevās.

Otrais puslaiks iesākās mierīgā tempā, kur iniciatīva nepiederēja nevienai no komandām. Nedaudz vēlāk “CSKA” hokejisti mūsu laukumā izveidoja kārtīgu karuseli, kuru apturēt “Dinamo” hokejisti spēja tikai ar noteikumu pārkāpumu – otro noraidījumu nopelnīja Hosa. Mazākumu mūsu hokejisti izturēja godam.

Nedaudz vēlāk lielisku piespēli Hosam atdeva Maiks Iguldens. Hosa izgāja viens pret vienu, taču “CSKA” vārtsargu viņam apspēlēt neizdevās. Jāatzīmē, ka šajā epizodē saskrējās “CSKA” vārtsargs un aizsargs, kā rezultātā spēlētājs kopā ar ārstu ātri vien devās uz ģērbtuvēm.

Neilgi pēc tam skaitliskajā vairākumā pirmo reizi nonāca “Dinamo”. Vairākas reizes mūsu komandai izdevās nostāties pretinieku laukumā un pat izdarīt bīstamus metienus (Kristaps Sotnieks un Hosa), taču savā vietā bija vārtsargs.

Arī vēlāk mūsu hokejistiem bija lieliska izdevība atklāt spēles rezultātu – Ņiživijs apspēlēja pretinieku vārtsargu, taču leņķis bija pārāk ass un ripa lidoja garām tukšajiem vārtiem. Spēle izlīdzinājās, taču vārtus neviena no komandām nespēja gūt. Pēdējā otrās trešdaļas minūtē bīstami uzbruka “CSKA”, taču savā vietā bija Pruseks.

Trešā trešdaļa iesākās līdzīgā cīņā. Abas komandas uzbruka, taču bīstamu momentu ne pie vieniem vārtiem nebija. Spēles piektajā minūtē trešo reizi divu minūšu noraidījumu nopelnīja Hosa. Lai arī viesi vairākumā vērpa skaistas kombinācijas, reālākā izdevība gūt vārtus bija “Dinamo” hokejistiem. Mūsu hokejisti mazākumā izgāja divi pret vienu aizsargu, taču Ņiživija metienu vārtu apakšējā stūrī lieliski atvairīja vārtsargs.

Vēlāk jau mūsu hokejisti varēja spēlēt vairākumā. Arī šoreiz bija momenti, taču ne viens no tiem netika realizēts. Otrās trešdaļas vidū jau ceturto (!) reizi Hosa nopelnīja divu minūšo sodu. Ar to bija par maz, jo par runāšanu ar tiesnešiem mūsu spēlētājs saņēma vēl desmit minūšu sodu. “CSKA” arī šoreiz nespēja gūt vārtus spēlējot vairākumā, jo mūsējie prasmīgi aizstāvējās. Spēles beigās divas reizes mūsu komanda spēlēja vairākumā, taču “CSKA” vārtus “Dinamo” hokejistiem atslēgt neizdevās. Spēles pēdējā minūtē pēc Armanda Bērziņa piespēles beidzot vārtus guva Lauris Dārziņš, tādejādi samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2. Laika panākt izlīdzinājumu bija ļoti maz, tādejādi “Dinamo” piedzīvoja minimālu zaudējumu -1:2

Līdz ar to pirmā izbraukumu tūre ir noslēgusies. Četrās izbraukuma spēlēs mūsu hokejisti izcīnīja divas uzvaras, bet divas reizes zaudēja. Nākamā spēle mūsu puišiem būs 30.septembrī, kad savās mājās būs jāspēlē ar Sanktpēterburgas “SKA”.

Maskavas “CSKA” – Rīgas ”Dinamo” 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Vārti: 12:40 Paršins (Suglobovs) 1:0, 17:25 Suglobovs (Korņejevs) 1:1, 59:00 Dārziņš (Bērziņš) 2:1

Vārtsargi: Baruļins – Pruseks

Autors: Gatis Liepiņš, SportaCentrs.com
Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites