Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Dinamo Maskava – Dinamo Rīga 4:2


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šovakar Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas “Dinamo”, aizvadot vāju pirmo trešdaļu, piedzīvoja zaudējumu pret Maskavas “Dinamo” ar 2:4. Abus vārtus rīdzinieku labā guva Marsels Hosa.

Jau pašas pirmās spēles minūtes rīdziniekiem medusmaizi nesolīja – iniciatīva bija mājinieku pusē un nebija ilgi jāgaida, kad viņi izpelnījās iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. Tā laikā Edgara Masaļska sargātie vārti tika pamatīgi bombardēti, un, lai gan vairākkārt Edgars nospēlēja teicami, vienā no epizodēm viņam nācās kapitulēt – 0:1. Maskavas hokejisti turpināja iniciatīvu, nedaudz vēlāk izpelnoties vēl vienu vairākumu, taču šoreiz rīdzinieki nospēlēja krietni disciplinētāk un saturīgāk. Jau šķita, ka spēles gaita varētu izlīdzināties, kad diezgan pavirši tika nospēlēts aizsardzībā un praktiski viens pret Masaļski izlauzās zviedrs Linuss Umarks, apliecinot savu meistarību – 0:2. Ar to gan Rīgas “Dinamo” likstas ne tuvu nebija galā. Drīz vien tika ielaisti arī trešie vārti, pēc kuriem Juliuss Šuplers pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, bet Edgaru Masaļski nomainīja pret Martinu Pruseku.

Drīz vien viņam arī nācās aktīvi iesaistīties spēlē un ķeksēt ripu no vārtu tīkla – pārāk pasīvi un miegaini aizsardzībā nospēlēja Bērziņš, ļaujot Veinhandlam praktiski netraucēti saņemt ripu un raidīt to vārtos – 0:4. Pirmās trešdaļas laikā Rīgas “Dinamo” hokejisti izveidoja pavisam maz bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem, toties pretiniekiem ļāva izpausties teju pēc sirds patikas.

Otrā perioda sākumā rīdziniekiem radās iespēja nepilnu minūti spēlēt vairākumā pieciem pret trim, bija arī vairākas labas epizodes Rīgas komandai izcelties, taču ļoti sekmīgi pretinieku vārtos darbojās Birjukovs. Rīgas “Dinamo” acīmredzot sajutuši, ka “velns (Maskavas “Dinamo”) nav tik melns kā viņu mālē”, otrās trešdaļas gaitā aktivizējās un tas vainagojās ar panākumu. Vidus zonā kļūdījās maskavieši, pie ripas tika Ņiživijs, asistēja Hosam, kurš meta nekļūdīgi – 1:4. Pamazām izlīdzinājās arī spēles gaita un rīdziniekiem (Cipulim) bija vairākas lieliskas iespējas gūt arī otros vārus, taču labi spēlēja Maskavas kluba vārtsargs. Trešdaļas beigu daļā noraidījumu nopelnīja Bērziņš, drīz vien par spēles laika vilcināšanu (ripa tika izmesta ārpus laukuma) viņam blakus sēdās kapteinis Ozoliņš, taču pateicoties pašaizliedzīgai spēlei aizsardzībā (Jēkabs Rēdlihs gūlās ripas ceļā) netika ļauties viesiem palielināt pārsvaru.

Trešā perioda sākumā rīdzinieki paši nokļuva vairākumā, bet kārtējo reizi apliecinājās, ka tā nav rīdzinieku stiprā puse šosezon. Spēlētāji centās, iespējas gūt vārtus bija, bet allaž tās iestrēga pretinieku aizsardzībā vai Birjukova ķērājcimdā. Tomēr spēlējot vienādos sastāvos pēc lieliskas Iguldena piespēles no aizvārtes Hosam izdevās gūt otros vārtus spēlē un atgriezt reālas cerības uz izglābšanos spēlē – 2:4. Spēles noslēdzošajā daļā jau iniciatīva piederēja rīdziniekiem, taču pietrūka precizitātes uzbrukuma noslēguma fāzē. Iespējas izcelties bija gan Cipulim, gan Spruktam, gan citiem, taču īstajā laikā un vietā bija maskaviešu vārtsargs. Līdz ar to Rīgas “Dinamo” piedzīvoja neveiksmi ar 2:4, lai gan divas trešdaļas šajā mačā aizvadīja pieklājīgā līmenī.

Kontinentālā Hokeja līga

Maskavas Dinamo – Rīgas Dinamo 4:2 (4:0, 0:1, 0:1)
Vārti: 4:50 1:0 Kaļužnijs (Vorobjovs, Umarks, vair.), 11:36 2:0 Umarks (Kaļužnijs), 16:15 3:0 Deņisovs (Rahuneks, Veinhandls), 17:33 4:0 Veinhandls (Gudlers), 29:25 4:1 Hosa (Ņiživijs), 47:31 4:2 Hosa (Iguldens).
Vārtsargi: Birjukovs – Masaļskis (no 16:15 – Pruseks)

Autors: Jānis Pārums, SportaCentrs.com
Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites