Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Nākamgad BAČ bez Latvijas klubiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šī gada jūnijā Naumovs paziņoja, ka BAČ spēlēs četras komandas no Latvijas – ”Rīga 2000”, “Dinamo/Juniors”, ”Liepājas Metalurgs” un Daugavpils ”Latgale”, taču īsi pirms gaidāmās sezonas Daugavpils ”Latgale” un ”Rīga 2000” paziņoja, ka BAČ tomēr nespēlēs.

Naumovs preses konferencē paziņoja, ka nākamgad Baltkrievijas hokeja čempionātā spēlēs tikai vietējās komandas. “Mēs vairākus gadus palīdzējām latviešu un ukraiņu komandām, jo pieņēmām viņas savā čempionātā. Uzskatu, ka ir pienācis tas laiks, kad mums jākoncentrējas savu problēmu risināšanā. Neredzu jēgu, kāpēc citām komandām jāspēlē mūsu čempionātā. Mēs sīki izanalizējām BAČ spēļu skatītāju apmeklētību, un ārzemju komandām šie rādītāji ir vissliktākie.”

Līdz ar to Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidentam Kirovam Lipmanam ir laicīgi jāsāk domāt par nākamo gadu, lai zinātu, kur un kā spēlēs mūsu komandas.

Autors: Gatis Liepiņš, sportacentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites