Rīgas Dinamo zaudē Jekaterinburgas Automobilist 2:4

Šodien, 8. oktobrī,  Rīgas Dinamo Jekaterinburgā aizvadīja KHL čempionāta spēli pret vietējo Automobilist un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4.

Spēle iesākās līdzīgi. Taču jau spēles 5. minūtē Automobilist komanda izmantojot skaitlisko vairākumu guva vārtus, bet spēles galvenais tiesnesis tos neieskaitīja, jo pretinieks traucēja Prusekam vārtsarga laukumā. Tomēr perioda beigās pretiniekiem izmantojot skaitlisko vairākumu izdevās gūt vārtus un atklāt spēles rezultātu.

Otro periodu rīdzinieki uzsāka aktīvi un daudz uzbruka, taču pie vārtu guvuma tika pretinieki un 35 sekunžu laikā guva divus vārtus – pirmos izmantojot skaitlisko vairākumu, bet otros spēlējot vienādos sastāvos.

Trešais periods iesākās rīdziniekiem labvēlīgi, jo radās iespēja spēlēt pieciem pret trīs pretiniekiem, taču mūsu hokejistiem neizdevās izmantot lielo skaitlisko vairākumu un gūt vārtus. Rīgas Dinamo gūt vārtus izdevās perioda 15. minūtē, kad izmantojot skaitlisko vairākumu no Sanda Ozoliņa piespēles precīzs bija Marsels Hossa. Jau pēc trīs minūtēm Dinamo izdevās samazināt spēles rezultātu līdz minimumam, kad no Sanda Ozoliņa un Jāņa Sprukta piespēles vārtus guva Aleksandrs Ņiživijs.

Lai izlīdzinātu spēles rezultātu spēles pēdējā minūtē Dinamo nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču Automobilist hokejistiem izdevās to izmantot un gūt ceturtos vārtus.

Jekaterinburgas Automobilist – Rīgas Dinamo 3:0 (1:0, 2:0, 0:1)

Vārti: 1:0 Magogins (Teļukins, Guļavcevs) vair. 18:00, 2:0 Filips (Teļukins, Guļavcevs) vair. 28:16, 3:0 Simakovs (Anto;nenko, Bušuevs) 28:51, 3:1 Hossa (Ozoliņš) vair.  54:05, 3:2 Ņiživijs (sprukts, Ozoliņš) 57:06, 4:2 Antoņenko (Simakovs) 59:53

Vārtsargi: Franskēvičs – Pruseks