Traktor – Dinamo pēcspēles komentāri


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Jūliuss Šuplers, Dinamo Rīga:

Mēs ļoti slikti iesākām spēli, bet esmu ļoti priecīgs, ka puiši saņēmās. Lai to panāktu, mums nācās nomainīt vārtsargu un pāriet uz trīs maiņām un tas komandai palīdzēja. Mēs atspēlējāmies un izvirzījāmies vadībā. Esmu priecīgs, ka puiši morāli bija gatavi tam, lai atspēlētos no 0:3 un to arī izdarīja. Kopumā esmu priecīga, ka mums izdevās izcīnīt punktu šajā spēlē, bet pēcspēles metieni jau ir loterija un šoreiz mums nepaveicās.

Andrejs Nazarovs, Čeļabinskas Traktor:

Vēlos apsveikt savu komandu ar uzvaru. Mums tā šodien bija ļoti vajadzīga. Vienalga kāda – pamatlaikā vai papildlaikā, vai arī pēcspēles metienos. Mēs zaudējām trīs iepriekšējās spēles un mums vajadzēja pārtraukt šo neveiksmju sēriju. Atsevišķi gribētu uzteikt Fokinu (vārtsargs). Viņš vajadzīgā brīdī saņēmās, izgāja laukumā un komandai atgrieza vajadzīgo spēli.

Avots un foto: dinamoriga.eu


1 komentāri šim rakstam

  1. terminatorzaza Saka:

    http://www.sportacentrs.com

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites