Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Koziols: Dinamo pieļauj muļķīgas kļūdas


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas ”Dinamo” prezidents Viesturs Koziols atzinis, ka šajā sezonā komanda neattīstās, bet piedzīvo vēl vienu pirmo sezonu, kur vadības līmenī tiek pieļautas agrākās kļūdas.

Zināms, ka sezonu ”Dinamo” nav uzsācis veiksmīgi, jo pašlaik pēc aizvadītām 17 spēlēm ar izcīnītiem 17 punktiem tā atrodas pirmspēdējā vietā Rietumu divīzijā.

Bijušais Rīgas ”Dinamo” prezidents Viesturs Koziols arī bija visnotaļ kritisks par līdzšinējo ”Dinamo” sniegumu: ”Pēc redzētā ”Dinamo” šobrīd pārdzīvo vēl vienu pirmo sezonu. Vairākas sīkas kļūdas, kuras pieļauj pirmajā sezonā, vēlreiz pieļauj esošais ”Dinamo” menedžments. Šobrīd klubs stāv uz vietas un pilnībā neattīstās. Pagaidām vēl palieku šīs komandas līdzjutējs, taču tas, kas šobrīd notiek ar komandu izraisa manī tādas pašas sajūtas, kā daudzos šīs komandas līdzjutējos. Zinu, ka ”Dinamo” var spēlēt labāk, ko tie pierādīja pagājušajā sezonā. Manā skatījumā, šosezon mēs nevienu spēli vēl neesam aizvadījuši labi. Varbūt epizodiski – divās spēlēs, taču tam, ka nespēlējam labi, ir daudz iemeslu. Domāju, ka komandas iekšienē kaut kas nav kārtībā, jo pagājušajā sezonā mūsu mērķis bija izdarīt tā, lai spēlētāji justos pēc iespējas komfortablāk un lai nekas nespētu ietekmēt to noskaņojumu. Ir acīmredzams, ka šobrīd šāda mikroklimata komandā nav un tas būtiski ietekmē rezultātu.”

Koziols arī nedaudz kritizēja komandas galveno treneri Juliusu Šupleru: ”Mana attieksme pret Šupleru mainījās pagājušajā sezonā, kad izrādījās, ka Šuplers vai nu nevar, vai nemaz negrib vadīt komandu izslēgšanas spēlēs. Tas man bija nepatīkams pārsteigums. Tajā pašā laikā regulārā čempionāta laikā viņš diezgan labi tika galā ar komandas vadīšanu un nedomāju, ka viņa kvalifikācija ir kritusies.”

Autors: SportaCentrs.com
Foto: BNA Latvia, Edijs Pālens


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites