Ivanānam uzvara, Bārtulis vēl nedebitē

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Katrā no trešdaļām “karaļi” guva pa diviem vārtiem. Pirmās divdesmit minūtes tika noslēgtas ar 2:0, bet otrā perioda sākumā Losandželosas hokejisti panāca jau triju vārtu pārsvaru. Tuvāk par divu vārtu starpību “Blue Jackets” tā arī nespēja tikt, turklāt trešās trešdaļas divus vārtus guva Aleksandrs Frolovs, panākot spēles beigu rezultātu – 6:2. Divi vārti šajā spēlē arī Anže Kopitaram, kurš tādejādi šosezon jau ticis pie desmit vārtu guvumiem. Ar 21 rezultativitātes punktu Kopitars šobrīd ir NHL rezultatīvākais spēlētājs.

Raitis Ivanāns laukumā pavadīja septiņas minūtes un sešas sekundes (7:06), kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Filadelfijas “Flyers” savā laukumā ar 1:4 kapitulēja Sanhosē “Sharks”, bet gaidītā Oskara Bārtuļa debija mājinieku sastāvā un NHL nenotika, jo latviešu aizsargs nebija pat spēles pieteikumā.

Autors: Jānis Pārums, sportacentrs.com