Latvijas Atklātajā hokeja čempionāta apskats


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Hokeja līdzjutēji jau ir pamanījuši, ka par pirmo vietu Virslīgā spraigi cīnās gan Latgales, gan Liepājas, gan arī Ozolnieku un Elektrēnu komandas. Punkti un līderpozīcijas mainās pēc katras spēles. Tieši šobrīd pēc 12 spēlēm ar 19 punktiem priekšgalā ir DHK “Latgale”.

Daugavpilieši savās mājās 24. oktobrī piedzīvoja zaudējumu ar 2:4 pret SK “Liepājas Metalurgs 2”. Liepājnieku labā precīzs bija Jānis Ozoliņš, Romāns Ševčenko, Gatis Gricinskis un Viktors Jasionis. Tomēr laukuma saimniekiem izdevās revanšēties un jau 25. oktobrī ar tādu pašu rezultātu šoreiz pārāki bija tieši „Latgale” hokejisti. Vārtus uzvarētāju labā guva Alberts Bolušs, Egidijus Bauba, Valentīns Feoktistovs un Vadims Vabiščevičs.

Priecē, ka hokeja kluba „Ogre” spēlētāji ir uzlabojuši gan savu fizisko formu, gan taktiku, jo svētdienas spēlē pret “Ozolnieki/MONARCH” vilkiem nācās stipri piepūlēties, lai svinētu uzvaru ar 3:1. Hokeja eksperti ir novērojuši, ka Sergeja Ņekrasova un Vjačeslava Fanduļa jaunajai komandai ir labas iespējas nākotnē attīstīsies par kvalitatīvu pretinieku Latvijas Atklātajā čempionātā, ziņoja Latvijas Hokeja Federācija.

Latvijas Hokeja federācijas mājas lapā www.lhf.lv ir iespēja sekot Virslīgas spēļu gaitai on-line režīmā. Ir apskatāma arī katra spēlētāja statistika, komandu rezultāti dažādās pozīcijās.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites