Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Rīgas Dinamo – Maskavas Dinamo 2:4


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šovakar Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas “Dinamo” hokejisti savu līdzjutēju priekšā ar 2:4 atzina Maskavas “Dinamo” pārākumu. Rīdziniekiem vārtus guva Marsels Hosa un Lauris Dārziņš.

Rīdziniekiem šajā spēlē nevarēja palīdzēt Krišjānis Rēdlihs un Sandis Ozoliņš, kuri iepriekšējos mačos bija guvuši savainojumus, kā arī Lī Svets, kurš apslima un vēl šorīt viņa bija paaugstināta temperatūra. Līdz ar to Rīgas klubs spēli pret Maskavas “Dinamo” aizvadīja ar sešiem aizsargiem. Divu “Dinamo” vienīgajā savstarpējā spēlē šosezon, kas notika Maskavā, rīdzinieki zaudēja ar 2:4.

Šīvakara spēli abas komandas iesāka līdzīgi, bez reāliem vārtu gūšanas momentiem. Spēles sestajā minūtē noraidījumu nopelnīja Ģirts Ankipāns, dodot iespēju viesiem spēlēt vairākumā, taču rīdzinieki izturēja godam un uzreiz pēc tam Mārtiņš Cipulis pārbaudīja maskaviešu vārtsarga Birjukova modrību, kurš ar Mārtiņa metienu tomēr tika galā. Trešdaļas vidū Juliusa Šuplera vadītie hokejisti kļuva arvien aktīvāki, radot arvien vairāk darba viesu aizsardzībai un vārtsargam. Darba netrūka arī Prusekam, taču viņš vārtos darbojās pārliecinoši. Neilgi līdz perioda beigām pirmo reizi spēlē vairākumā nokļuva rīdzinieki un, lai gan bija labas iespējas pārspēt Birjukovu, tās netika izmantotas un pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Otrās trešdaļas sākumā pretinieku vārtu priekšā izlauzās Jānis Sprukts, taču tika neatļauti kavēts, tādejādi rīdzinieki nopelnīja iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. Tā kā desmit sekundes iepriekš noraidījumus jau bija saņēmuši abu komandu spēlētāji, mājinieki nepilnas divas minūtes varēja spēlēt četratā pret trim maskaviešiem. Rīgai bija vairākas teicamas izdevības atklāt spēles rezultātu, taču nekā – ripa spītīgi nelidoja vārtu tīklā. Pēc brīža apstiprinājās paruna “neiemet tu, iemet tev” – viesi izspēlēja kombināciju un ar precīzu metienu izcēlās Andrejs Pļehanovs – 0:1. Pēc tam rīdzinieki atkal nokļuva vairākumā, taču kļūdas piespēlēs liedza pat izveidot vārtu gūšanas momentu. Turklāt noraidījumu nopelnīja Ankipāns, vēl pēc minūtes arī Galviņš, bet trijatā pret pieciem rīdzinieki nespēja izturēt – 0:2. Nebija ilgi jāgaida līdz vēl vienam noraidījumam un trešajiem zaudētajiem vārtiem , kad precīzs bija Veinhandls – 0:3. Uzreiz pēc tam sekoja Juliusa Šuplera pieprasīts pusminūtes pārtraukums un vārtsarga maiņa – Pruseka vietā vārtos stājās Edgars Masaļskis. Trešdaļas otro pusi rīdzinieki jau aizvadīja krietni labāk, taču līdz vārtu guvumam aizspēlēties neizdevās.

Trešās trešdaļas sākumā rīdziniekiem beidzot izdevās tas pēc kā viņi tiecās visu spēli – vairākumā precīzs metiens izdevās Marselam Hosam, kurš samazināja rezultātu līdz 1:3. Tikai pārdesmit sekundes vēlāk Juliusa Šuplera padotie atkal ieguva iespēju spēlēt vairākumā, bet šoreiz gan to neizdevās pārvērst vārtu guvumā. Mājiniekiem piederēja iniciatīva, taču ripa pretinieku vārtu tīklā reizēm nelidoja pat no ļoti labām pozīcijām. Tomēr trešdaļas vidū rīdziniekiem vēlreiz izdevās pārspēt Birjukovu – ar precīzu metienu izcēlās Dārziņš – 2:3. “Dinamo” vēl bija desmit minūtes, kuru laikā atspēlēties, taču paši palaida to garām – kļūda laukuma vidusdaļā, ātra pretinieku izspēle un pirmo reizi mačā tika pārspēts arī līdz tam lieliski spēlējošais Masaļskis – 2:4. Līdz ar to arī abu komandu otrā tikšanās šosezon noslēdzās tāpat kā pirmā.

Rīgas Dinamo – Maskavas Dinamo 2:4 (0:0, 0:3, 2:1)

Vārti: 23:34 0:1 Pļehanovs (Harju), 26:55 0:2 Rahuneks (Gudlers, Veinhandls, +2), 29:54 0:3 Veinhandls (Jačmeņovs, Gudlers, vair.), 40:57 1:3 Hosa, 50:08 2:3 Dārziņš (M. Rēdlihs, Iguldens), 52:13 2:4
Vārtsargi: Pruseks (no 29:54 – Masaļskis) – Birjukovs

Autors: Jānis Pārums, SportaCentrs.com
Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites