Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


DINAMO aizvadīs pārbaudes spēli ar fārmklubu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pirmdien, 9. novembrī Inbox.lv ledus hallē Piņķos DINAMO Rīga aizvadīs pārbaudes spēli ar savu fārmklubu DINAMO JUNIORS. No 2. līdz 10. novembrim gan KHL, gan Baltkrievijas Atklātajā čempionātā ir pārtraukums, kas saistīts ar IIHF noteikto starptautisko logu, tādēļ abas komandas šajā laikā tikai trenējās. Lai atgūtu spēles izjūtu pēc nelielās pauzes, šis mačs būs ļoti noderīgs gan DINAMO Rīga, gan arī DINAMO JUNIORS hokejistiem. DINAMO Rīga ar savu fārmklubu DINAMO JUNIORS spēlēja pirms sezonas gatavošanās posmā, kad 28. jūlijā Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē Valmierā pārāka bija pieredzējušākie dinamieši ar 8:2.

DINAMO Rīga pēdējo spēli KHL čempionātā aizvadīja 1. novembrī, kad izbraukumā Minskā ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Minskas DINAMO, bet nākamā spēle tiks aizvadīta 12. novembrī, kad pirmajā izbraukuma spēlē būs jāsacenšas ar pašreizējiem KHL čempioniem Kazaņas AK BARS, bet pēc tam gaidāmas vēl divas grūtas izbraukuma spēles ar Ņižņekamskas ŅEFTEHIMIK (14. novembrī) un Toljati LADA (16. novembrī).

Savukārt, DINAMO JUNIORS savā pēdējā Baltkrievijas Atklātā čempionāta spēlē arī Minskā atzina spēcīgā KERAMIN pārākumu ar 2:4, bet nākamās trīs spēles junioriem būs jāaizvada savā laukumā Inbox.lv ledus hallē Piņķos – 11. novembrī ar Kijevas SOKOL, 13. novembrī ar HK GOMEĻ, bet 17. novembrī ar ļoti principiāliem pretiniekiem LIEPAJAS METALURGS. Jāsaka gan, ka pārtraukumā DINAMO JUNIORS treneriem darbs bija visai apgrūtināts, jo 10 komandas spēlētāji bija izsaukti uz Latvijas U20 izlases pārbaudes spēlēm Polijā.

DINAMO Rīga un DINAMO JUNIORS savstarpējā pārbaudes spēle tiks aizvadīta pirmdien 9. novembrī plkst. 17:00 Inbox.lv ledus hallē Piņķos, un ieeja uz šo maču ir bez maksas.

Teksts un foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites