Ozoliņš, Skrastiņš un Šnepsts – starp NHL izcilniekiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Apskatot pašlaik aktīvos NHL aizsargus, tika piemēroti dažādi vērtēšanas kritēriji, piemēram, aizsargs ar labāko metienu, aizsargs ar labāko pirmo piespēli, aizsargs ar labāko slidojumu utt. . Zīmīgi, ka, vērtējot pēc kritērija “labākais metienu bloķētājs”, starp izcilniekiem ir iekļuvis arī Latvijas izlases hokejists Kārlis Skrastiņš, kuru “The Hockey News” eksperti ir ierindojuši ceturtajā vietā, palaižot priekšā vien Antonu Volčenkovu, Robinu Regīru un Zbineku Mihaleku.

Tāpat šajā žurnāla numurā tika apskatīti arī trīs katras NHL komandas visu laiku labākie aizsargi un šajā kategorijā ir iekļuvuši divi latviešu hokejisti. Sandis Ozoliņš ir atzīts par Sanhosē “Sharks” visu laiku labāko aizsargu. Pamatojums šādai izvēlei bija šāds: “Ozoliņa reidi uzbrukuma zonā, noteikti, komandas trenerim paātrināja matu nosirmošanu, taču Ozoliņš bija atslēgas spēlētājs 1994. gada komandas modelī, bet viņa vienas sezonas gūto punktu rekords starp aizsargiem “Sharks” vienībā nav pārspēts vēl aizvien.”

Savukārt pie Vankūveras “Canucks” visu laiku labākajiem aizsargiem, trešajā vietā, ir minēts latviešu izcelsmes hokejists (dzimis Edmontonā) Haralds Jānis Šnepsts. Viņa spēle tiek komentēta šādi: “Lai arī 70-tajos un 80-tajos gados Vankūverā bija maz iemeslu priekiem, Šnepsts bija tas hokejists, kas tolaik bija vienības dvēsele. Ar savu agresīvo spēli un bezbailību kautiņos, kā arī trakajiem gājieniem uzbrukumā viņš regulāri “piecēla kājās” visus komandas līdzjutējus.”

Autors: Juris Miņins, sportacentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites