”Dinamo/Juniors” zaudē ”Liepājas Metalurgam”, Bukartam ”hat trick”

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakar, 17. novembrī, savstarpējo spēli Baltkrievijas atklātajā čempionātā (BAČ) hokejā aizvadīja abi Latvijas klubi – ”Dinamo/Juniors” savā laukumā pēcspēles metienos ar 5:6 piekāpās ”Liepājas Metalurgam”. Jāatzīmē, ka mājinieku rindās ar trim gūtajiem vārtiem jeb ”hat trick” izcēlās Roberts Bukarts.

Pirms spēles abas komandas ieņēma vietu tabulas lejasgalā – jaunajiem rīdziniekiem pēdējā vieta, savukārt liepājnieki bija tikuši par dažām vietām augstāk. Šodienas spēles pirmā trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrajā trešdaļā noritēja īsta uguņošana. Sākotnēji 2:0 panāca ”Dinamo/Juniors” hokejisti – precīzi meta Miks Indrašis un Roberts Bukarts, taču viesi diezgan pārsteidzošā veidā izvirzījās vadībā, trīs vārtus gūstot ar mazāk kā minūtes intervālu. Šoks nebeidzās, jo ”Liepājas Metalurga” hokejisti drīz guva arī ceturtos vārtus.

Mājinieku treneriem neatlika nekas cits, kā nomainīt vārtsargu – vārtos stājās Nauris Enkuzēns, taču līdz trešdaļas beigām arī viņš ķeksēja ripu ārā no savu vārtu tīkliņa. Tiesa, starp liepājnieku ceturto un piekto vārtu guvumu ”Dinamo/Juniors” vienus vārtus atguva – atkal precīzs bija Bukarts.

Trešajā periodā rīdzinieki prata atspēlēties – nepilnas desmit minūtes pirms pamatlaika beigām vārtus guva Andris Džeriņš, savukārt 5:5 pusminūti pirms beigām panāca cits Rīgas ”Dinamo” spēlētājs Bukarts. Papildlaikā vārti netika gūti, tāpēc uzvarētāju liktenis izšķīras pēcspēles metienos – Roberts Jekimovs savu iespēju neizmantoja, taču ar to pašu atbildēja liepājnieks Edijs Brahmanis, kurš šovakar guva vārtus. Arī Gintam Meijam ripu vārtos iedabūt neizdevās, savukārt aizsargs Vents Feldmanis to paveica.

Iespēju izglābties neizmantoja jauno ”dinamiešu” varonis Bukarts – ”Liepājas Metalurgam” divi punkti, savukārt ”Dinamo/Junioram” – viens. Jāatzīmē, ka Bukarts šajā rezultatīvajā mačā bija vienīgais hokejists, kurš guva vairāk par vieniem vārtiem. Liepājnieku rindās 1+1 Jurim Ozolam un Vladimiram Mamonovam.

Autors: Ulvis Brože, sportacentrs.com