Atslēgas vārdi: ,

Daugaviņam vārti un +3

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc pirmās trešdaļas “Senators” bija minimāls – 1:0 – pārsvars, taču nākamajās divdesmit minūtēs Binghemptonas hokejisti pilnībā saimniekoja laukumā, gūstot vēl četrus vārtus un jau pie 4:0 piespiežot pretiniekus nomainīt vārtsargu. Tas gan nepalīdzēja un noslēdzošajā trešdaļā tika iemestas vēl trīs ripas “Phantoms” vārtos.

Kaspars Daugaviņš guva komandas otros vārtus, kopumā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja vienu no labākajiem lietderības koeficientiem – plus trīs. Daugaviņam šosezon 21 spēlē seši gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles, kā arī 49 metieni pa pretinieku vārtiem.

Autors: Jānis Pārums, sportacentrs.com