”Dinamo” Jaroslavļā uzvar bullīšos 3:2

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas ”Dinamo” pēcspēles soda metienos, pateicoties Aleksandra Ņiživija precīzajam soda metienam, uzvarēja Jaroslavļas ”Lokomotiv” ar 3:2.

”Dinamo” spēlē labāk un izvirzās vadībā

Spēle iesākās ar ”Lokomotiv” noraidījumu, pēc kā ”Dinamo” bija iespēja realizēt vairākumu. Vairākumā ”Dinamo” spēlēja ļoti nepārliecinoši, īsti pat nespējot nostāties pretinieku uzbrukumu zonā. Spēles sākumā nedaudz agresīvāki bija viesi, kuri spēja saasināt spēli un vairāk mest uz ”Lokomotiv” vārtiem. Perioda sestajā minūtē ”Dinamo” jau nokļuva mazākumā, kad noraidījumu izpelnījās Lī Svets. ”Lokomotiv”, atšķirībā no ”Dinamo”, vairākumā darbojās veiksmīgāk un vairākas reizes bīstami apdraudēja Pruseka sargātos vārtus, taču neveiksmīgi un vairākums izmantots netika. Nedaudz vēlāk lielisku izdevību nespēja izmantot Ankipāns, kurš nerealizēja izgājienu viens pret vienu, taču uzbrukuma nobeigumā pēc Ankipāna piespēles Marsels Hosa izvirzīja vadībā ”Dinamo” ar 1:0. Arī turpmākajā perioda gaitā bīstamāk uzbruka ”Dinamo”, taču pārsvaru dubultot viesi nespēja

Spēle līdzīga, ”Dinamo” joprojām vadībā

Otrais periods iesākās ar vairākiem ”Dinamo” metieniem, kuri gan nebija veiksmīgi. Trešdaļas trešajā minūtē par asu spēka paņēmienu noraidījumu saņēma Miķelis Rēdlihs un ”Dinamo” nokļuva mazākumā. Perioda vidū ”Dinamo” ieguva skaitlisko vairākumu, kura laikā tika izveidoti daži ļoti bīstami momenti, kuri gan netika izmantoti. Vēlāk ”Dinamo” vēlreiz bija vairākumā, taču atkal to nespēja realizēt, pēc kā uzreiz Ankipāns nopelnīja divu minūšu sodu. ”Lokomotiv” to spēja realizēt, kad precīzs bija Igors Koroļovs, panākot 1:1 perioda 16.minūtē. Perioda beigās ”Lokomotiv” vēlreiz spēlēja vairākumā, izveidojot vairākus bīstamus momentus, taču 2:1 panākts netika. Iznākot no sodīto soliņa, Miķelis Rēdlihs, saņemot lielisku piespēli no Ģirta Ankipāna, izgāja viens pret vienu un meistarīgi realizēja savu izgājienu, izvirzot atkal vadībā ”Dinamo” ar 2:1!

Muļķīga kļūda neļauj uzvarēt pamatlaikā

Trešo trešdaļu aktīvāk iesāka mājinieki, taču ”Dinamo” spēlēja meistarīgi aizsardzībā. Pēc aizvadītajām perioda desmit minūtēm joprojām ”Dinamo” atradās vadībā ar 2:1 un pagaidām ”Dinamo” spēlēja droši, kamēr ”Lokomotiv” haotiski. ”Dinamo” veiksmīgi spēlēja aizsardzībā līdz vienai epizodei, kuru, ”Dinamo” hokejistiem nenospēlējot epizodi līdz galam, izmantoja Aleksandrs Gaļimovs, panākot neizšķirtu 2:2. Divas minūtes līdz trešā perioda beigām ”Dinamo” ieguva skaitlisko vairākumu un tiem bija iespēja izraut uzvaru. Īsti gan to neizdevās izmantot un rezultāts palika nemainīgs. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2.

Papildlaikā abām komandām bija vairāki momenti, taču tie netika realizēti un joprojām rezultāts bija 2:2. Papildlaikā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās un viss izšķīrās soda metienos. Soda metienos uzvaru ”Dinamo” nodrošināja Aleksandra Ņiživija precīzais metiens.

Kontinentālā hokeja līga. 28.novembris

Jaroslavļas ”Lokomotiv” – Rīgas ”Dinamo” 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)

Vārti: 10:20 Hosa (Ankipāns) 0:1, 35:41 Koroļovs (Afanaseņkovs, Vasiļjevs, vair.) 1:1, 38:29 M.Rēdlihs (Laviņš, Ankipāns) 1:2, , 53:28 Gaļimovs (Čurilovs, Vasiļjevs) 2:2 65:00 Ņiživijs 2:3

Vārtsargi: Gelašvili: Pruseks

Autors: Toms Mālmeisters, SportaCentrs.com