Dinamo Rīga – Dinamo Minska 2:0


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas ”Dinamo” ar 2:0 pārspēja Minskas ”Dinamo”, tādējādi svinot svarīgu uzvaru. Rīdzinieku labā vārtus guva Aleksandrs Ņiživijs un Miķelis Rēdlihs, bet Edgars Masaļskis atvairīja visus viesu izdarītos metienus.

Spēlēm abām komandām bija ļoti svarīga. Pēc neveiksmīga sezonas sākuma Rīgas ”Dinamo” Rietumu divīzijas kopvērtējumā atrodas 9.vietā ar izcīnītiem 43 punktiem, panākot Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”, kura atrodas 8.vietā. Minskas ”Dinamo” atrodas tieši 10.vietā, atpaliekot no rīdziniekiem tikai par trim punktiem.

Spēle iesākās ļoti aktīvi un abas komandas jau no pirmajām minūtēm laukumā darbojās ļoti agresīvi. Vairākus bīstamus metienus uz Andreja Mezina vārtiem izdarīja mājinieki, taču viesu vārtsargs vārtos darbojās pārliecinoši. Lielisku izdevību septītajā minūtē neizmantoja Miķelis Rēdlihs, kurš, saņemot lielisku piespēli, atradās viens pret vārtsargu. Perioda desmitajā minūtē mājinieki pirmo reizi spēlē ieguva vairākumu. Veiksmīgi izspēlējot vienu no retajām izspēlēm šajā vairākumā, vadībā ”Dinamo” pēc lieliskas Krišjāņa Rēdliha piespēles izvirzīja Aleksandrs Ņiživijs. Perioda noslēgumā noraidījumu izpelnījās Miķelis Rēdlihs un pirmo reizi spēlē ”Dinamo” atradās mazākumā. Mājinieki gan veiksmīgi aizsargājās un pirmo periodu pabeidza savā labā ar 1:0.

Otrā trešdaļā mājiniekiem iesākās vareni – jau 23.sekundē Miķelis Rēdlihs meistarīgi guva vārtus un panāca 2:0. Vēlāk gan noraidījumu izpelnījās Oļegs Sorokins un mājinieki atkal nokļuva mazākumā. Rīgas ”Dinamo” gan vēlreiz mazākumā darbojās veiksmīgi un viesi to nerealizēja. Bīstams moments trešdaļas septītajā minūtē bija viesiem, bet aukstasinīgi vārtos darbojās Edgars Masaļskis. Perioda vidū Krišjānis Rēdlihs saņēma četru minūšu noraidījumu par augstu paceltu nūju. Minskas ”Dinamo” ļoti aktīvi un bīstami uzbruka, bet vārtus viesi neguva un rezultāts joprojām bija 2:0. Šāds rezultāts noturējās arī līdz perioda beigām.

Trešais periods iesākās līdzīgi. Pirmo bīstamo momentu izveidoja viesi, bet vārtos labi darbojās Masaļskis. Perioda septītajā minūtē ”Dinamo” nokļuva mazākumā, kad noraidījumu izpelnījās Kristaps Sotnieks. ”Dinamo” mazākumā darbojās veiksmīgi un pēc neilga laika komandas spēlēja jau četratā, jo arī viesi izpelnījās noraidījumu. Perioda vidusdaļā nedaudz aktīvāki bija mājinieki, bet trešos vārtus tie neguva. Trešā perioda vidū starp hokejistiem sākās nelieli asumi, pēc kā Rīgas ”Dinamo” divi hokejisti saņēma noraidījumus. Mājinieki veiksmīgi izturēja šo noraidījumu un četras minūtes līdz spēles beigām ”Dinamo” atradās vadībā ar 2:0. Uzreiz pēc tam ”Dinamo” pēc Marsela Hosas nogāšanas bija iespēja panākt 3:0, jo tiesneši nozīmēja bullīti uz Minskas ”Dinamo” vārtiem. Sākumā likās, ka Ņiživijs bullīti ir realizējis, taču tiesneši to neieskaitīja, jo hokejists guva vārtus ar atkārtotu metienu. Divas minūtes līdz spēles beigām Minskas ”Dinamo” galvenais treneris pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Tas gan neko nemainīja un Rīgas ”Dinamo” svinēja svarīgu uzvaru ar 2:0, pakāpjoties uz 8.vietu Rietumu divīzijā.

DINAMO Rīga – Minskas DINAMO 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Autors: Toms Mālmeisters, SportaCentrs.com
Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites