Kuldam neveiksme izbraukumā

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Jau 35 sekundes pēc pirmā iemetiena mājinieki izvirzījās vadībā, kas noteica toni arī visai atlikušajai spēlei. Ne brīdi “Monsters” vairs nezaudēja vadību, pat ne uz mirkli. Īpaši skatāma varēja būt pēdējā trešdaļa, kad komandas pa abām kopā izdarīja teju 40 metienus. Abām vienībām pa sešiem vairākumiem, vien atšķirība tā, ka mājinieki, atšķirībā no “Wolves”, divas reizes šīs iespējas pārvērta arī vārtu guvumos. Spēles beigu rezultāts – 7:3 Leikerijas komandas labā.

Aizsargs Artūrs Kulda mačā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes par sitienu pretiniekam ar nūju pirmās trešdaļas izskaņā, laukumā atradās pirmo vārtu gūšanas brīdī, kā arī trešo un septīto (mazākumā) zaudējuma brīdī, līdz ar to maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Autors: Andrejs Siliņš, sportacentrs.com