Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


„Dinamo Rīga” padomes sēdē par startu KHL čempionātā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

14. decembrī notika apvienotā A/S DINAMO RĪGA padomes un valdes sēde, kurā tika izskatīts jautājums par komandas startu KHL čempionātā.

A/S „Dinamo Rīga” padomes locekļi šīsdienas sēdē uzklausīja Rīgas DINAMO galvenā trenera Jūliusa Šuplera atskaiti par komandas startu 2009/2010. g. sezonas KHL čempionātā, kurā viņš klātesošajiem izklāstīja līdz šim paveikto, kā arī to, kas tiks darīts, lai komanda turpinātu sekmīgi cīnīties par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Tāpat Šuplers iepazīstināja A/S DINAMO RĪGA padomes locekļus ar savu redzējumu, kas būtu jādara, lai nākotnē komanda spēlēt vēl sekmīgāk un sasniegtu vēl labākus rezultātus.

A/S DINAMO RĪGA padome izskatīja arī jautājumu par DINAMO Rīga un DINAMO JUNIORS spēlētāju deleģēšanu uz nacionālo un U20 izlasēm, jo pavisam no abām komandām decembra pārtraukumā ir izsaukti vairāk kā 30 hokejisti.

Teksts: dinamoriga.eu
Foto: BNA LATVIA


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites