Latvijas hokejistiem šovakar pārbaude pret dāņiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pirmo treniņu gatavojoties divām pārbaudes spēlēm ar dāņiem, Latvijas hokeja izlase aizvadīja vakar. Treniņā nepiedalījās Sergejs Naumovs, Jānis Sprukts un Jēkabs Rēdlihs. Naumova spēlēšanai veto uzlicis Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans, nosaucot Naumovu par amatieri, savukārt Sprukts un Rēdlihs uz ledus neizgāja savainojumu dēļ. Uz ledus darbojās divi vārtsargi Edgars Masaļskis un Ervīns Muštukovs, kā arī 23 laukuma spēlētāji.

Starp spēlētājiem bija arī Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Minskas “Dinamo” uzbrucējs Kaspars Saulietis, kuram agrāk bija domstarpības ar izlases galveno treneri Oļegu Znaroku, kas tagad veiksmīgi atrisinātas. Pēc pirmā treniņa Saulietis uzsvēra, ka izlasē jāspēlē labākajiem, tāpēc ari viņš mēģinās nodemonstrēt savu labāko sniegumu.

Jāuzsver, ka Vācijas DEL līgā spēlējošie Arvīds Reķis un Herberts Vasiļjevs piedalīsies tikai šīvakara spēlē, jo jau rīt viņiem jādodas uz saviem klubiem, lai palīdzētu tiem kārtējās DEL čempionāta cīņās.

Dānijas hokeja izlases treneri uz Rīgu atveduši trīs vārtsargus, astoņus aizsargus un 13 uzbrucējus. Dāņu galvenais treneris Pers Bekmans pirms šīvakara spēles brīdinājis hokejistus par lielo troksni, kas sagaidāms arēnā, jo Latvijas izlasi kā allaž atbalstīs daudz līdzjutēju. Bekmans arī atzinis, ka spēle pret Latviju viņa komandai būs liels izaicinājums un dāņiem neklāsies viegli.

Mūsu izlases treneriem šī būs laba iespēja novērtēt cik labā formā atrodas hokejisti un kādas iemaņas un kombinācijas vēl nepieciešams noslīpēt līdz Vankūveras olimpiādei, kas norisināsies nākamā gada februārī.

Poz. Hokejists
V Edgars Masaļskis
V Ervīns Muštukovs
A Jēkabs Rēdlihs
A Aleksandrs Jerofejevs
A Rodrigo Laviņš
A Guntis Galviņš
A Arvīds Reķis
A Georgijs Pujacs
A Kristaps Sotnieks
A Oļegs Sorokins
U Mārtiņš Cipulis
U Herberts Vasiļjevs
U Aleksandrs Ņiživijs
U Miķelis Rēdlihs
U Armands Bērziņš
U Lauris Dārziņš
U Ģirts Ankipāns
U Aleksejs Širokovs
U Roberts Jekimovs
U Viktors Bļinovs
U Sergejs Pečura
U Kaspars Saulietis
U Jānis Andersons
U Elviss Želubovskis
U Gints Meija.

Autors: Jānis Pārums, sportacentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites