Lipmans: “Naumovs ir amatieris”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

15. decembrī kļuva zināms, ka Latvijas hokeja izlases pārbaudes mačos pret Dāniju pie spēlēšanas netiks vārtsargs Sergejs Naumovs, kuram līdz ar to faktiski zudušas iespējas aizbraukt uz Vankūveras olimpiādi. LHF šefs Kirovs Lipmans Naumova situāciju komentēja izvairīgi, atbildību par Sergeja neiekļaušanu izlases sastāvā noveļot uz izlases galvenā trenera Oļega Znaroka pleciem: ”Man nav nekāda konflikta ar Naumovu. Sastāvu nosaka treneris.”

Tomēr Lipmans lika noprast, ka viņam ir nepatika pret pieredzējušo vārtu vīru: ”Ja viņš netrenējas (tas neatbilst patiesībai – aut. piez.) un nespēlē, tad viņš ir ”slikts” un nedrīkst spēlēt izlasē. Treneris pieņēma lēmumu, un es to pilnībā atbalstu!” Jautāts par to, kāpēc tiek pārkāpts viens no pārbaužu spēļu principiem – iespēja pārbaudīt hokejistu, kurš ir gatavs spēlēt, ņemot vērā to, ka mums ir vārtsargu deficīts, Lipmans atbildēja lakoniski: ”Pārbaudes spēles nav domātas amatieriem! Tikpat labi var pajautāt, kāpēc uz izlasi nav aicināts Artūrs Irbe.”

Autors: Valdis Bērziņš, sportacentrs.com


2 komentāri šim rakstam

 1. ehex Saka:

  Nu **** Åiādu aunu par federācijas prezidentu… Dēļ kautkāda Lipmana personÄ«gajām nepatikām nevar normālu vārtsargu lÄ«niju sataisÄ«t.

 2. 360 crew Saka:

  Lai tas Lipmanis pamozhaas vienreiz!!! Naumovs zaibis mochii

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites