Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Znaroks apmierināts ar rezultātu, bet ne spēli


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pērs Bekmans: “Esmu priecīgs, ka varam būt un spēlēt šeit Latvijā. Tas ir pavisam cits hokejs, kas Dānijas līgā. Visi redzēja, ka Latvija šodien bija labāka. Šeit ir trīs līmeņus augstāks hokejs. Esmu apmierināts ar spēli, mums bija ko pamācīties.”

Domāju, ka skatītājiem spēle patika. Izveidojām daudz spēles epizožu, taču tās diemžēl neizdevās izmantot. Spēles gaitā puiši atslābinājās, tāpēc spēles beigās nācās nedaudz pacīnīties. Ar rezultātu esmu apmierināts, bet ne ar spēli” sacīja Oļegs Znaroks.

“Šodien nespēlēs Herbets Vasiļjevs, Arvīds Reķis, Mārtiņš Cipulis, Arvīds Reķis, Ģirts Ankipāns. Potītes savainojumu guvis Jekimovs, viņš rīt nespēlēs, savukārt Kasparu Saulieti, kas savainoja plecu, rītdienas mačā piedalīsies. Diemžēl Rīgas “Dinamo” uz otro spēli mums spēlētājus atteica. Tāpēc ir vajadzīgas pārbaudes spēles, lai pārbaudītu spēlētājus. Šodien laukumā dosies Gints Meija, Jānis Andersons, Andris Džeriņš, Elviss Želubovskis. VRunāšu ar U-20 treneriem, lai ļauj spēlēt Robertam Bukartam, jo situācija ir sarežģīta, nav kas spēlē.”

Autors: Jānis Pārums, sportacentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites