U-20 hokejisti pārbaudes spēlē pieveic Krieviju

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc nerezultatīva pirmā perioda pirmie vārti beidzot tika gūti otrā perioda vidū, kad krievus vadībā skaitliskajā vairākumā izvirzīja Maskavas ”CSKA” uzbrucējs Ņikita Filatovs. Krievu prieki gan nebija ilgi, jo nepilnas pusotras minūtes laikā Latvija ne vien izlīdzināja rezultātu, bet pat izvirzījās vadībā. Ar vārtu guvumiem mūsējo rindās izcēlās Jānis Upītis un Roberts Bukarts, panākot 2:1.

Trešā perioda vidū mūsējos iegāza vēl viens skaitliskais mazākums, un krieviem izlīdzinājumu panāca Kirils Petrovs. Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet papildlaika 14. sekundē musējiem uzvaru izrāva Rīgas ”Dinamo” uzbrucējs Bukarts – 3:2 uzvara Latvijai. Vārtus mūsējiem uz maiņām sargāja Raimonds Ermičs un Jānis Kalniņš, pa diviem kopā atvairot 46 krievu metienus.

Parīt mūsējie pārbaudīsies pret Austriju, bet čempionāta pirmajā mačā 26. decembrī tiksies ar Kanādu.

Autors: Valdis Bērziņš, sportacentrs.com