Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Zaudējums pret Minskas Dinamo 1:4


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Otrdienas vakarā Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas spēlē Rīgas “Dinamo” izbraukumā ar rezultātu 1:4 atzina Minskas “Dinamo” pārākumu.

Spēle iesākās diezgan azartiski, un abas komandas bija uzņēmušas labu tempu. Pavisam ātri pa noraidījumam saņēma abu komandu pārstāvji, taču, spēlējot četriem pret četriem, nekas nemainījās. Trīs ar pusi minūtes pēc sākuma Cipulim padevās labs metiens pusātrā uzbrukumā, bet jau pāris sekundes vēlāk Peltonens saņēma lielisku piespēli ātrajā pretuzbrukumā, esot ātrāk gan par Rēdlihu, gan Svetu, un raidīja ripu cauri garām Prusekam, taču iekšā vārtos – 1:0. Pie +1 tika arī latvietis Kaspars Saulietis, kurš bija pacelts uz otro maiņu. Diemžēl ātrs prettrieciens neizdevās, kam traucēja noraidījumu saņemšana, līdz ar to nācās ilgi spēlēt mazākumos.

Diemžēl arī tad, kad komandas spēlēja vienādos sastāvos, liels pārsvars piederēja mājiniekie, taču par laimi minskieši to nemācēja pārvērt vārtu guvumos. Labs (ilgāks) uzbrukums mūsējiem padevās 12.minūtē, kas noslēdzās ar ne visai labu Dārziņa metienu, taču arī kopumā mačs bija izlīdzinājies. Pirmās trešdaļas beigās izdevās tikt pie vairākuma, tomēr bīstamākie momenti šajā laikā bija tieši Minskas komandai pēc tam, kad Ozoliņš kļūdījās savu vārtu tuvumā. Pirmās 20 minūts noslēdzās ar diezgan redzamu minskiešu pārsvaru laukumā, bet rezultātā tikai 1:0.

Otrā spēles trešdaļa sākās ar nelielu rīdzinieku pārsvaru, tomēr tādu pa īstam bīstamu momentu nebija. Abas komandas aktīvi mēģināja darboties pretinieku aizsardzības zonā, cerot uz pretuzbrukumu iespējām. Tuvojoties trešdaļas vidum, Rīgas komanda tika pie vēl vienas iespējas vairākumā, taču atkal šī minskiešu “dāvana” netika pieņemta. Pēc šī vairākuma spēle izlīdzinājās. Nedaudz aktīvāk gan turpināja uzbrukt rīdzinieki, un vēlreiz nopelnīja vairākumu (pārkāpums pret Galviņu). Tajā rīdzinieki kontrolēja situāciju, un vienam no metieniem lidot vārtos traucēja vien vārtsarga aizsargmaska. Diemžēl to izmantot neizdevās vēlreiz, bet trešdaļai bija jābeidzas ātrāk nekā pēc 20 minūtēm tehnisku iemeslu dēļ, lai salabotu aizsargstiklu.

Pēc pārtraukuma ledus laukums atkal bija kārtībā, un mačs varēja atsākties. Diemžēl neveiksmīgi mūsējiem – jau uzreiz pēc spēles atsākšanās Saulietis apbēdināja Latviju, pārspējot Pruseku un panākot 2:0 sava kluba labā. Vēl mirkli vēlāk Sergejs Varlamovs panāca jau 3:0. Visam vēl klāt pašā trešās trešdaļas sākumā Ņiživijs tika noraidīts no laukuma līdz atlikušās spēles beigām… 11. un 12. trešdaļas minūtē rīdzinieki atkal tika pie iespējas spēlēt vairākumā, kas, lai arī kopumā tika aizvadīts diezgan bēdīgi, beidzot nesa rezultātu – savus 11. vārtus šajā sezonā guva Miķelis Rēdlihs, panākot 1:3. Atlikušajās minūtēs diemžēl spēles disciplīnas neievērošana ļāva minskiešiem spēlēt vairākumos divas reizes pēc kārtas, kas noslēdzās ar vēl vienu mājinieku vārtu guvumu – 4:1.

Autors: Andrejs Siliņš, SportaCentrs.com
Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites