Kuldam izšķirošā piespēle un līderpozīcijas


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Lai arī spēlē kopumā aktīvāki bija mājinieki “Wolves”, veiksme pamatlaikā vairāk bija viesu sabiedrotā – “Marlies” divas reizes bija vadībā (1:0 un 2:1), tomēr, pateicoties spēlei vairākumā, čikāgiešiem izdevās izlīdzināt rezultātu (2:2) pēdējās trešdaļas astotajā minūtē. Papildlaikā pēc divām ar pusi spēlētām minūtēm mājinieku uzbrucējs Džoijs Krabs guva uzvaras vārtus – 3:2.

Latvijas aizsargs Artūrs Kulda teju 7000 līdzjutēju klātbūtnē asistēja pirmo komandas vārtu guvumā (otrās trešdaļas ceturtajā minūtē), kā arī izšķirošo vārtu guvumā mača pagarinājumā. Tāpat latviešu spēlētāja rēķinā viens metiens pa pretinieku vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients (+2).

Pēc aizvadītās spēles Artūrs Kulda, kurš pagājušajā vasarā svinēja 21. dzimšanas dienu, kļuvis par līderi lietderības koeficienta rādītājā visā līgā, kas ir izcils rādītājs aizsargam – Artūrs sakrājis koeficientu +23.

Šajā sezonā 29 nospēlētajos mačos aizsargs izcēlies ar 14 rezultativitātes punktiem, trīs reizes gūstot vārtus, bet 11 reizes asistējot vārtu guvumos. Jau šobrīd skaidrs, ka, visticamāk, Kulda pavisam drīz apsteigs savu pagājušās sezonas rezultativitātes rādītāju, kad Artūram bija 15 sakrāti punkti.

Citā mačā uzbrucēja Kaspara Daugaviņa izbraukumā, lai arī izdarīja par desmit metieniem vairāk, piedzīvoja sakāvi pret Ročesteras “Americans” ar rezultātu 1:6. Daugaviņam šoreiz pie punktiem tikt neizdevās, bet latvietis atzīmējās ar trim metieniem, kā arī negatīvu lietderības koeficientu (-1), jo atradās laukumā pirmo vārtu zaudēšanas brīdī. Spēle bija bagāta noraidījumiem, taču to klātienē noraudzījās tikai ap trīs ar pusi tūkstoši līdzjutēju.

Autors: Andrejs Siliņš, sportacentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites