Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Beidzot jākrīt arī Maskavas “Dinamo”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

3 mači = 3 zaudējumi

Latvijas un Krievijas galvaspilsētu “Dinamo” komandas savā starpā šajā sezonā tikušās trīs reizes un visās trijās līdz šim rīdzinieki atzinuši maskaviešu pārākumu. Pirmo reizi komandas spēlēja Kremļa mājvietā 6. oktobrī un pagalam nesekmīgi no mūsu skatu punkta. Jau pirmajā trešdaļā Rīgas vārtos tika samestas četras ripas, kas arī izrādījās izšķirošas. Otrā un trešā perioda vidū zaudējuma skābumu nedaudz saldāku padarīja Hosas divi goli, un spēle noslēdzās ar 2:4.

Pēc 20 dienām komandas tikās uz Arēnas Rīga ledus. Arī tovakar rezultāts tieši tāds pats, vien spēles gaita nedaudz citādāka. Šoreiz pirmajā trešdaļā izdevās noturēt savus vārtus neskartus, un lielāko daļu ripas maskavieši sameta otrajās 20 minūtēs (0:3). Arī tovakar izcēlās Hosa, taču vienu reizi. Otrus vārtus mūsējiem iemeta Lauris Dārziņš pēc Miķeļa Rēdliha piespēles.

Visbeidzot pirmajos Ziemassvētkos Rīgā mūsu “Dinamo” pirmie guva vārtus – Iguldens izcēlās pēc Ozo un Ņiživija piespēlēm, tomēr, cik labs sākums, tik slikts turpinājums. 34. mača minūtē Umarks panāca jau 5:1 Maskavas komandas labā… Iekrituši aizā, rīdzinieki sāka būvēt trepes, lai tiktu ārā no tās un guva trīs vārtus (Galviņš. Hosa, Ozoliņš), tomēr pēdējam pakāpienam materiāla vairs nepietika, un atkal nācās samierināties ar neveiksmi – 4:5…

4. jāuzvar

Šovakar ceturtais un pēdējais piegājiens un mēģinājums uzveikt Maskavas vārda brāļus. Šī būs piektā no sešām Maskavas “Dinamo” mājas spēlēm pēc kārtas un līdz šim uzvarēts trijās no četrām spēlēm. Vienīgais zaudējums pret “Avtomobilist” (2:5), bet pēdējā mačā pēcspēles metienu sērijā (jā, tieši tajā, kurā Umarks izmēģināja jaunu “bullīša” tehniku) izdevās pieveikt Minskas “Dinamo”. Janvāra astoņos mačos maskavieši svinējusi piecas uzvaras, bet kopumā ar 87 punktiem 46 spēlēs Maskavas klubs atrodas trešajā vietā Rietumu divīzijā un ceturtajā visā līgā.

Kamēr maskaviešiem vairāk jāuztraucas par sagatavošanos izslēgšanas spēlēm, rīdziniekiem vēl jācīnās par tikšanu tajās – joprojām esam turpat uz robežas ar 62 punktiem 45 mačos un devīto vietu bet astotajā vietā esošajai “Torpedo” ir par diviem punktiem vairāk un vienu aizvadītu maču vairāk. Uzvara šodienas mačā būs ļoti svarīga cīņā par “play-off”, tāpat kā jebkura uzvara atlikušajā regulārajā sezonā.

Rezultatīvākais Maskavas komandas spēlētājs ir Matiass Veinhandls, kurs guvis 20 vārtus, atdevis 30 piespēles, līdz ar to sakrājis 50 rezultativitātes punktus. Otrs labākais vārtu guvējs ir izdomas bagātais zviedru tehniķis Linuss Umarks – 18 goli, no kuriem divi tieši pret Rīgas “Dinamo”, bet vēl viens ārzemnieks Jiri Hadlers sakrājis 42 rezultativitātes punktus (14+28).

Starp aizsargiem visnaskāk un sekmīgāk pretinieku vārtiem uzbrucis Karels Računeks – deviņi vārti un 22 rezultativitātes punkti. Vārtsargu līnijā grūti prognozēt to, kurs stāvēs vārtos – gan Vitālijs Jeremejevs, gan Mihails Birjukovs piedalījušies 26 spēlēs šosezon un abiem veicies gandrīz vienādi – pirmais atvairījis 92 procentus metienu, otrais – par procentu mazāk.

Autors: Andrejs Siliņš, sportacentrs.com


0 komentāri šim rakstam

1 Šī raksta atsauces

  1. Twitter Trackbacks for Beidzot jākrÄ«t arÄ« Maskavas ā€œDinamoā€¯Ā |Ā hokejs.lv [hokejs.lv] on Topsy.com Saka:

    […] Beidzot jākrÄ«t arÄ« Maskavas ā€œDinamoā€¯Ā |Ā hokejs.lv http://www.hokejs.lv/2010/01/22/beidzot-jakrit-ari-maskavas-dinamo – view page – cached Latvijas un Krievijas galvaspilsÄ“tu ā€œDinamoā€¯ komandas savā starpā Åajā sezonā tikuÅās trÄ«s reizes un visās trijās lÄ«dz Åim rÄ«dzinieki atzinuÅi maskavieÅu pārākumu. Pirmo reizi komandas spÄ“lÄ“ja Kremļa mājvietā 6. […]

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites