Kategorijas | NHL

Atslēgas vārdi: , ,

Turko dienas Dalasā skaitītas?

Iespējams, Kārļa Skrastiņa komandas biedrs Dalasas “Stars” vienībā Martijs Turko varētu tikt aizmainīts tuvākajā laikā, tiesa, tas nemaz tik viegli nebūs paveicams, kā arī nedaudz par citiem iespējamiem darījumiem.

Kāpēc? Tāpēc, ka jāmaksā 5,4 miljonu ASV dolāru liela alga. Turklāt vasarā viņš kļūs par neierobežoto brīvo aģentu. Turko spēle pēdējo divu sezonu laikā nav bijusi tā spožākā, klāt nāk liels cipars algas čekā – nu, nav gluži tas pieprasītākais kumoss NHL spēlētāju pīrāgā. Taču vienu lietu gan var paredzēt visai droši – “Stars” meklēs vārtsargu starpsezonā (ja pieņem, ka neaizmainīs Turko).

Tagad gan nedaudz par citām iespējamajām maiņām NHL.

  • Otavas “Sun” žurnālists apgalvojis, ka Ņujorkas “Rangers” plāno savā sastāvā iegūt Tampabejas “Lightning” kapteinis Vensānu Lekavaljē. Tampas ģenerālmenedžeris Braiens Lautons visai ātri atbildējis uz spekulāciju: “Šīs runas ir pilnīgas muļķības. Neviens ar mani par to nav runājis, turklāt ar Ņujorkas ģenerālmenedžeri neesmu sazinājies nedēļām ilgi.” Piedevām jebkādas runas par Lekavaljē mainīšanu vien izklausās smieklīgi, ņemot vērā viņa līgumu, tas gan netraucē radīt liekas baumas.
  • Kolumbusas “Dispatch” žurnālists Maikls Areiss uzskata, ka vietējie “Blue Jackets” varētu savā paspārnē ņemt Rafiju Toresu, Milanu Jurčinu vai Fredriku Modinu. Par labāko kandidātu uzskata Toresu, lai gan viņu pēdējās sezonas nomocījuši savainojumi. Sezonā, kurā Toress izticis bez īpašām traumām, viņš guva 40 (26+14) punktus.
  • Anaheimas “Ducks” vārtsargs Džonass Hillers, kuram šosezon beidzās līgums (šajā sezonā pelna 1,3 miljonus), sevi redz kā pirmo vārtsargu. Tas varētu apgrūtināt “Ducks” sarunas par jaunu kontraktu, jo Hillers vēlēsies vismaz 2 vai 3 reizes lielāku darba samaksu. Piedevām Anaheimai vēl ir Žans Sebastjens Žigērs (6 miljoni gadā). Hillers presei jau ziņojis, ka viņa aģents ir runājis ar “Ducks” vadību, taču visu izšķiršot tas, kādus lēmumus pieņems ģenerālmenedžeris tuvākajā laikā. Ne vien vārtsargs, bet arī Saku Koivu, Tēmu Selane un Skots Nīdermaiers vasarā kļūs par neierobežotajiem brīvajiem aģentiem, savukārt Bobijs Raiens (vadošais vārtu guvējs komandā) būs ierobežots, taču viņa paturēšana vien prasīs lielus līdzekļus. Viena no iespējām, kā iegūt brīvus līdzekļus, – izpirkt Žigēra līgumu.

Tuvākajā laikā noskaidrosies viss, kas ir neskaidrs, bet līdz tam dzīvosim baumu apmātā NHL pasaulē. Un atceramies, ka nav dūmu bez uguns!


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites