Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


“Dinamo” atspēlējas un tiek pie diviem punktiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Otrdienas vakarā Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” vienība, turpinot izbraukumu sēriju, ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Čerepovecas “Severstal”.

Mājinieki sāka maču ļoti apņēmīgi, jau pirmajās sekundēs pēc brāļu Rēdlihu saminstināšanās savā zonā izveidojot bīstamu situāciju pie Masaļska vārtiem. Pamazām turpinot uzņemt apgriezienus, mājinieki tika pie vairākuma, kad noraidīts tika Miķelis Rēdlihs. Astotajā minūtē “Severstal” arī izmantoja šo iespēju un izvirzījās vadībā, kad Jegorševa tālšāvienu Masaļskis nespēja izsekot, un ripa ielidoja vārtos. Varētu domāt, ka pēc zaudētiem vārtiem rīdzinieki metīsies atspēlēties, tomēr mājinieki domāja citādāk, un ilgāku laiku risinājās cīņa par iniciatīvu, lielākoties laukuma vidusdaļā. Diemžēl atkal labāk veicās “Severstal”, atkal nopelnot vairākumu (uz sodīto soliņa šoreiz devās Sprukts) un atkal to izmantojot – rezultātu dubultoja Rīgā dzimušais Tihonovs.

Saņemtais dubultsitiens pirmajās desmit minūtēs beidzot pamodināja snaudošo zvēru rīdziniekos, un mūsējie pārņēma iniciatīvu. Tiesa, lai arī ripu pārsvarā kontrolējām, pie īstiem momentiem tikt tā arī neizdevās. Čerepovecas hokejisti pielāgojās situācijai, un veiksmīgi izmantoja savu kārtējo izdevību pirmās trešdaļas noslēgumā – Naģs aizsteidzās pusātrā uzbrukumā un no neticami asa leņķa trešo reizi šovakar lika ripu savos vārtos meklēt Masaļskim…

Otro trešdaļu “Dinamo” iesāka apņēmīgi, un tas attaisnojās jau pavisam drīz, kad izdevās izprovocēt pretinieku uz noraidījumu. Vairākuma izspēle gan nesekmējās – pirmais metiens Laviņa izpildījumā tika izdarīts minūti un 15 sekundes pēc vairākuma sākšanās, un tas arī izrādījās vienīgais metiens. Tikpat izdevās arī mazākumā spēlējošajiem mājiniekiem, kad Masaļskis ne bez pūlēm atvairīja metienu. Par pretinieka grūšanu apmalē uz divām minūtēm sēdēt devās Karsums, kad bija nospēlētas četras minūtes otrajā trešdaļā. Trešdaļas vidusdaļā Galviņš izdarīja spēka paņēmienu, kas izrādījās ļoti sāpīgs trešo vārtu autoram šajā spēlē Naģam, kurš žestikulēja Galviņa virzienā, apvainojies par Galviņa meistarības apliecinājumu.

Lai arī Guntim noraidījums nepienācās, nervi, acīmredzot, neizturēja Karsumam, kuru mača soģi noraidīja uz desmit minūtēm. Mirkli vēlāk mūsējie nonāca pat lielajā skaitliskajā vairākumā, to izmantot neizdevās, bet tad, kad bija parastais vairākums, beidzot “dinamieši” atspēlējās. Laura Dārziņa mestā ripa tika atvairīta, bet pirmais pie tās bija Marsels Hosa, triecot to vārtos un trešdaļas 17. minūtē panākot 1:3. Tāds rezultāts arī saglabājās pirms pēdējām 20 spēles minūtēm.

Pēdējo trešdaļu mūsējie iesāka labi un lielākoties kontrolēja ripu, līdz ar to arī tika pie vairāk iespējām, nekā mājinieki. Trešdaļas vidū uz brīdi abas komandas spēlēja četri pret četri, bet pavisam drīz Rīgas komanda tika pie vairākuma četri pret trijiem. Saspēle notika pārliecinoši un tā noslēdzās ar otrajiem Hosas vārtiem šajā spēlē – 2:3 deviņas minūtes pēc pēdējās trešdaļas sākuma. Arī turpinājumā spēle vairāk risinājās “Severstal” laukuma pusē un mājinieki atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Divas minūtes pirms mača pamatlaika beigām Iguldens izskrēja viens pret vārtsargu un, lai arī vārtus neguva, nopelnīja vairākumu, kas vēlāk izrādījās veiksmīgs – tas pats Iguldens no vārtu priekšas pēc Hosas piespēles izlīdzināja rezultātu 3:3. Atlikušajā laikā nekas nemainījās, kas nozīmēja, ka “Dinamo” pavisam noteikti attālināsies no “Torpedo” turnīra tabulā.

Papildlaika lielākā daļa aizritēja līdzīgā spēlē, bet uz beigām pie vairākiem bīstamiem momentiem tika “dinamieši”. Vispirms Karija pārtvēra ripu pretinieku vārtu tuvumā, bet vēlāk Spruktam bija divas labas izdevības izcīnīt uzvaru rīdziniekiem. Tomēr neviena no šīm iespējām izmantota netika, un sekoja pēcspēles metienu sērija.

Pirmie sāka mājinieki Bardina izpildījumā, un čerepovecietis ļoti meistarīgi apspēlēja Masaļski. Ņiživijs atbildēja ar to pašu. Nākamajā kārtā Masaļskis apturēja Straku, bet Dārziņš teicami izmantoja savu iespēju. Masaļskis vēlreiz nodemonstrēja savu meistarību, izcīnot uzvaru “Dinamo” – 4:3

Autors: Andrejs Siliņš / SportaCentrs.com
Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites