Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Lipmans: “Dievs dod, lai Masaļskim nebūtu savainojumu…”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

27. janvārī, tika publiskots Latvijas hokeja izlases delegācijas sastāvs braukšanai uz Vankūveras olimpiādi. Šajā sarakstā nebija iekļauts vārtsargu treneris Mihails Vasiļonoks, kas hokeja sabiedrībā izraisīja izbrīnu.

LHF prezidents Kirovs Lipmans skaidro situāciju: ”Aleksandrs Ragoza (”Liepājas Metalurga” direktors) un Jurijs Silovs (Maskavas nama direktors) bija iekļauti delegācijas treneru un tehniskā personāla sastāvā, jo palūdza to. Bija paredzēts, ka viņi uz Vankūveru dosies par saviem līdzekļiem. Vasiļonoku nebija jēgas iekļaut delegācijā, jo mums nav trīs labu vārtsargu, kuri jātrenē. Delegācijā ir tikai astoņas vietas, visiem nepietiek.”

Vakardienas tikšanās laikā, kurā tikās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis, viceprezidents Žoržs Tikmers, ģenerālsekretārs Einars Fogelis un Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Māri Baldonieku, tika nolemts no LOK akreditēto personu saraksta hokeja komandā svītrot Ragozu un Silovu. Minētās divas akreditācijas paredzēts izmantot vārtsargu trenerim Mihailam Vasiļonokam un Latvijas hokeja komandas rezerves spēlētājam

Lipmans apstiprināja, ka Vasiļonoks tomēr brauks uz Vankūveru, taču ne trenera statusā. LHF prezidents cer, ka Edgars Masaļskis varēs piedalīties visās spēlēs, jo nopietnu aizstājēju viņam diemžēl neesot: “Dievs dod, lai ar Masaļski nekas slikts nenotiktu.”

Sergeja Naumova situāciju Lipmans raksturoja sekojoši: ”Ļoti slikti, ka viņš tomēr nav atradis klubu!” Kirovs piebilda, ka 2. februārī izlases treneriem būs tikšanās, kurā tiks apspriests sastāva jautājums, un iespējamas izmaiņas sastāvā, taču vārtsargus tas neskaršot, jo neesot jau ko likt Naumova vietā. ”Lai Sergejs brauc! Viņš to ir pelnījis,” piebilda Lipmans.

Valdis Bērziņš, sportacentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites