Pārtrūkst “Kings” deviņu spēļu uzvaru sērija

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Līdz šai spēlei ”Kings” bija izcīnījuši deviņas uzvaras pēc kārtas, taču šonakt šī sērija pārtrūka. Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 1:1, taču otrā perioda sākumā “Ducks” hokejisti nepilnu trīs minūšu laikā guva divus vārtus un panāca 3:1. Lai arī trešās trešdaļas izskaņā Anže Kopitars samazināja rezultātu līdz minimumam (2:3), pēc 24 sekundēm Korijs Perijs atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 4:2 uzvaru izcīnīja “Ducks”.

Raitis Ivanāns šajā spēlē laukumā pavadīja trīs minūtes un 11 sekundes (3:11), kuru laikā izdarīja vienu metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bārtuļa “Flyers” šonakt ar 3:2 pārspēja ”Devils” komandu. Otrās trešdaļas sākumā rezultāts bija 2:0 par labu ”Devils”, taču pašās perioda beigās nepilnas minūtes laikā “Flyers” guva divus vārtus, tādejādi panākot 2:2. Uzvaras vārti trešās trešdaļas 12.minūtē Maika Ričarda kontā.

Oskars Bārtulis laukumā pavadīja 12 minūtes un 28 sekundes (12:28), izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieka metienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Citā spēlē Fīniksas “Coyotes” ar 6:1 pārliecinoši apspēlēja Edmontonas “Oilers” komandu. Lielisku spēli aizvadīja Metjū Lombardi, kurš guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Autors: gatis Liepiņš, sportacentrs.com