Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas


Komandai pievienojās Daugaviņš, Skrastiņš un Bārtulis


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Svētdien, 14. februārī Latvijas Olimpiskā hokeja izlase aizvadīja jau trešo treniņu pirms gaidāmās spēles ar Krieviju 16. februārī.

Šoreiz dopinga pārbaudi pēc treniņa veica Alekseja Širokovam, Guntim Galviņam, Ģirtam Ankipānam un Miķelim Rēdliham.

Pusdienās Olimpiskajā ciematā ieradās Kaspars Daugaviņš, par ko komandas biedri bija ļoti priecīgi. Savukārt komandas kapteinis Kārlis Skrastiņš un Oskars Bārtulis ciematā ieradās vēlā vakarā.

Pēcpusdienā hokejisti devās iepirkties vienā no Vankūveras iepirkšanās centriem. Savukārt plkst. 23:00 izlasei jau iestājās naktsmiers. Jāpiebilst, ka komandai ir stingrs režīms, ko spēlētāji strikti ievēro. Treneri ir arī aizlieguši turnīra laikā lietot jebkādu alkoholu.

Pirmdien, 15. februārī Latvijas Olimpiskā hokeja izlase uz halli izbrauks ātrāk, lai vērotu Krievijas izlases treniņu, kas notiks tieši pirms mūsu izlases treniņa. Rīt izlasei taps arī Olimpiskā kopbilde. Savukārt plkst. 13:00 pēc vietējā laika sāksies direktorāts, kurā būs jāiesniedz galīgais izlases sastāvs.

Šobrīd ir izveidojusies sarežģīta situācija ar Oļega Sorokina un Artūra Kuldas pieteikšanu sastāvā. Starptautiskā Olimpiskā komiteja ir norādījusi, ka 2009. gada 29. decembrī bija jānosauc 23 spēlētājus, kuri piedalīsies Olimpiskajā turnīrā un spēlētāju maiņa ir iespējama tikai tādā gadījumā, ja kāds no pamatsastāva ir guvis traumu.

Jāmin, ka Šveices hokeja izlase 13. februārī vēlējās izslēgt vienu no pamatsastāva spēlētājiem, mēģinot pieteikt kādu no NHL. Tomēr SOK ir kategoriski noraidījusi viņu prasību, piebilstot, ka arī spēlētāja traumas gadījumā tiks veikta pārbaude SOK ārstu komisijas ietvaros.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites