Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas


Latvijas hokejisti izvēlas salātu bāru un desertus


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Latvijas Olimpiskā hokeja izlase jau astoto dienu dzīvo Vankūveras olimpiskajā ciematā.

Brokastis, pusdienas, launagu un vakariņas komanda ēd olimpiskajā ēdnīcā. Sabiedrībā jau ir vairākkāart izskanējis viedoklis par maltītes kvalitāti Vankūveras spēlēs, tomēr mūsu spēlētāji ir piemeklējuši sev arī garšīgus ēdienus.

Hokejsti bieži vien dod priekšroku salātu bāram un desertiem. Miķelim Rēdliham visvairāk garšo grillētās garneles, Arvīdam Reķim – steiki, komandas kapteinim Kārlim Skrastiņam – pastas, Ģirtam Ankipānam – suši, bet Kaspars Daugaviņš izvēlas Kellog’s pārslas.

Spēlētāji mielojas arī ar McDonalda saldējuma kokteiļiem un citiem desertiem. Savukārt treneru kolektīvs ir iecienījis espresso kafiju.

Izlases dakteris Jānis Kvēps atzina: „ēdiens ir patiešām daudzveidīgs, bet tas lielākoties ir bezgaršīgs. Tomēr jāņem vērā tas, ka tukstošiem sportistu nevar pagatavot  ēdienu ar individuālu pieeju. Es pats visiem ēdieniem lieku klāt Frank’s Red hot mērci, tā ir laba.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites