Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


DINAMO dodas uz play-off spēli Sanktpēterburgā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Rīgas DINAMO šodien plkst. 17:00 ar līgumreisu izlido uz Sanktpēterburgu, kur 10. un 11. martā aizvadīs divas pirmās play-off kārtas spēles pret vietējo SKA. Treneri uz Sanktpēterburgu līdz ir paņēmuši 23 hokejistus (2 vārtsargus, 8 aizsargus un 13 uzbrucējus).

Komanda šodien no rīta aizvadīja treniņu Inbox.lv ledus hallē Piņķos, un kopā ar komandu trenējās arī olimpiādē savainojumu guvušais aizsargs Guntis Galviņš. Uz Sanktpēterburgu Rīgas DINAMO galvenais treneris ar saviem palīgiem Miroslavu Miklošoviču un Arti Ābolu ir izlēmuši līdzi ņemt – vārtsargus Masaļski un Pruseku; aizsargus Ozoliņu, Sorokinu, K. Rēdlihu, Sotnieku, Laviņu, J. Rēdlihu, Galviņu un Cibuļski; uzbrucējus Ņiživiju, Petrovicky, Hossu, Karsumu, Spruktu, Ankipānu, Dārziņu, Kariya, M. Rēdlihu, Meiju, Iggulden, Cipuli un Bērziņu. Rīgā kopā ar fārmklubu trenēties tiks atstāti uzbrucēji Arnason, Džeriņš, Bukarts un Cinks, kā arī vārtsargs Muštukovs.

KHL izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijas tiks aizvadītas līdz trim izcīnītām uzvarām, un Rīgas DINAMO pirmos divus sērijas ar SKA mačus aizvadīs 10. un 11. martā plkst. 18:00 (pēc Latvijas laika) Sanktpēterburgas ledus pilī, bet trešais mačs notiks 13. martā plkst. 17:00 Arēnā Rīga. Ja būs nepieciešama ceturtā spēle, tad tā 14. martā plkst. 17:00 notiks Arēnā Rīga, bet ja būs vajadzīga arī piektā spēle, tad tā 16. martā notiks Sanktpēterburgā.

Teksts un foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites