Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas


Intars Busulis rada odu Latvijas hokejam (AUDIO)


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vairs tikai mēnesis atlicis līdz lielajam Latvijas hokeja notikumam – Pasaules čempionātam hokejā! Hokeja iedvesmots, Intars Busulis kopā ar TV3 radījis odu jeb himnu Latvijas hokejam, spēlētājiem un, protams, līdzjutējiem! Bet Latvijas Nacionālā teātra horeogrāfs, Dejo ar Zvaigzni žūrijas pārstāvis Alberts Kivlenieks šai dziesmai radījis pat deju, ko apgūt var ikviens! Laiks, kas atlicis līdz Pasaules čempionāta hokejā sākumam, pavadāms Spēka dziesmas un dejas apgūšanai, lai tā ikviens spētu sniegt tik nepieciešamo atbalstu Latvijas hokejistiem! Atbalstīsim savējos pirmajā Latvija – Šveice spēlē jau 8.maijā.

Hokeja iedvesmots, Pasaules čempionāta hokejā gaidās, Intars Busulis radījis odu jeb himnu Latvijas hokejam! I.Busuļa izpildītajai Spēka dziesmai Latvijas Nacionālā teātra horeogrāfa, Dejo ar Zvaigzni žūrijas pārstāvis Alberts Kivlenieks radījis pat deju, ko visiem hokeja līdzjutējiem apgūt un ik reizi, kad dziesma būs dzirdama, vienoties kopīgā dejā! Laiks tam vēl atlicis!

Dziesmas autori un dejas horeogrāfs tic un cer, ka Latvijas hokejisti gaidāmajā čempionātā darīs labāko, ko var, un hokeja līdzjutējiem sniegs ne vienu vien neaizmirstamu spēli! Kā atzīst dziedātājs I.Busulis: „Kā ikviens latvietis, arī es gribu kaut kam ticēt, un šī ir viena no tām lietām kurai es ticu – mūsu sportistiem, konkrētajā gadījumā mūsu hokejistiem. Dziesma radās nejauši, bet domāju, ka pamatoti!”

Spēka dziesmas mūzikas autors ir Kārlis Lācis, dziesmu izpilda Intars Busulis, bet vārdus sacerējis Jānis Elsbergs. No 7.aprīļa Spēka dziesmu iespējams noklausīties www.platforma.lv, kur to iespējams arī lejupielādēt.

Bez Tabu plecu pie pleca ar hokejistiem

Uz čempionāta norises vietu dosies Bez Tabu vadītāja Agnese Drunka un raidījuma operators. Tikai viņiem būs ekskluzīva iespēja nokļūt ledus hallē pirms un pēc treniņiem, tieši A.Drunka sekos hokejistiem atpūtā, kā arī ziņos par dzīvi viesnīcā. Tas, protams, ir tikai neliels ieskats tajā, ko redzēs A.Drunka un piedāvās Bez Tabu skatītājiem.

Noklausīties odu iespējams: http://skanas.lv/oda-hokejam-speka-dziesma


2 komentāri šim rakstam

 1. Hehehe Saka:

  Klips http://www.youtube.com/watch?v=KPCXybAJ-5E

 2. she. Saka:

  Piedodiet, bet lai cik liela hokeja fane es bÅ«tu.. man nepatÄ«k Åitā dziesma… viņa ir tāda pajÄ“la….

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites