Kategorijas | Jaunumi, , Ziņas


Baltkrievija uzvarēta vēlreiz


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Turpinot gatavošanos pasaules čempionātam, Latvijas hokeja izlase šovakar ”Arēnā Rīga” pārbaudes spēlē tikās ar Baltkrievijas komandu un atkārtoti izcīnīja uzvaru, šoreiz kaimiņus pārspējot ar 2:1. Pa vieniem vārtiem guva Sergejs Pečura un Miķelis Rēdlihs.

Spēli mūsējie, kuru vārtus sargāt bija uzticēts Edgaram Lūsiņam, sāka ar ofensīsu, un jau 20. sekundē Aleksandrs Ņiživijs no asa leņķa aizmeta garām vārtiem. Kad Latvijas starta aktivitātes bija noplakušas, kaut ko veidot uzbrukumā centās arī baltkrievi. Perioda vidū viesi ieguva skaitlisko vairākumu, kad laukuma vidusdaļā nevajadzīgi noteikumus pārkāpa Aleksejs Širokovs.

Vairākuma izspēle Baltkrievijas izlasei neizdevās. Tikai 20 sekundes pirms tā beigām izdevās izvietoties zonā un izspēlēt līdz vienam metienam. Oļega Antoņenko raidījums tika nobloķēts un mērķi nesasniedza. Perioda turpinājumā bija vērojams pārsvarā haotisks hokejs abu komandu izpildījumā. Latvijai aktīvi trešdaļas izskaņā bija Roberts Jekimovs un Oskars Cibuļskis. Tāpat kā vakar, arī šodien pēc pirmā perioda 0:0.

Otro periodu aktīvāk sāka viesi un vārtus gūt varēja jau otrajā minūtē, kad vairākumā viņu mestā ripa trāpīja pa Latvijas vārtu stabiņu. Abas komandas spēlēja augstā tempā. Pirmie vārti tika gūti perioda septītajā minūtē. Sergejs Pečura vidus zonā saņēma ”dāvanu” pretinieka piespēles izskatā un ar tālu un spēcīgu metienu pārspēja Vitāliju Kovaļu – 1:0. Trešdaļas turpinājumā mājiniekiem bija diezgan liels pārsvars, kas izpaudās trīs skaitlisko vairākumos, taču nevienu no tiem neizdevās realizēt. Perioda izskaņā vairākuma iespēja arī baltkrieviem, bez vēlamā rezultāta. Priekšpēdējā minūtē Latvijai bija ļoti laba iespēja dubultot pārsvaru, kad divatā uz Kovaļa vārtiem rāvās Dārziņš un Miķelis Rēdlihs, bet diemžēl 2:0 uz tablo neiedegās. Pēc otrā perioda minimāls 1:0 Latvijai.

Pēdējā trešdaļa sākās ar cerīgu Latvijas spēli uzbrukumā, taču palielināt pārsvaru neizdevās, bet piektajā minūtē baltkrievi negaidīti izlīdzināja rezultātu. Sergeja Kolosova piespēli no aiz vārtiem uztvēra Oļegs Antoņenko un ar zibenīgu metienu pārspēja Lūsiņu – 1:1. Latvija pēc ielaistajiem vārtiem atkal devās uzbrukumā un trešdaļas vidū ieguva kārtējo vairākumu. To beidzot izdevās realizēt, pie tam, skaitliskajam vairākumam neierasti – pretuzbrukumā. Lauris Dārziņš ieslidoja viesu zonā, piespēlēja uz labā iemetiena zonu M. Rēdliham, kura šķīliens atrada ceļu viesu vārtos – 2:1.

Cenšoties saasināt spēli, baltkrievi pārgāja uz trīs maiņām un centās atspēlēties. Četras minūtes pirms mača beigām viesi ieguva skaitlisko vairākumu, taču tajā, atskaitot vienu tālmetienu, nekas prātīgs netika izveidots. Latvijas izlase atlikušajā laikā prasmīgi nosargāja iegūto pārsvaru un svinēja uzvaru ar 2:1.

Pārbaudes spēle hokejā

Latvija – Baltkrievija 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Vārti: 26:52 Pečura 1:0, 44:41 Antoņenko (Kolosovs, Grabovskis) 1:1, 50:42 M. Rēdlihs (Dārziņš, vair.) 2:1

Vārtsargi: Lūsiņš – Kovaļs

Labākie spēlētāji: Miķelis Rēdlihs – Dmitrijs Meļeško

Autors: Valdis Bērziņš / SportaCentrs.com


1 komentāri šim rakstam

  1. Lauzis Saka:

    kaads nezin kaa var tikt pie otraas speeles ieraksta?

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites