Kategorijas | , Ziņas


Krievija izrauj uzvaru un tiek finālā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Otrajā pasaules hokeja čempionāta pusfinālā Krievijas izlase ar 2:1 smagā cīņā pieveica mājniekus vāciešus, izcīnot vietu finālā, kur tā tiksies ar Čehiju. Uzvaras vārti Pāvelam Dacjukam.

Jau pirmais metiens pa Vācijas izlases vārtiem trāpīja pa stabiņu, arī pēc tam krievi izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, tomēr vai nu neizdevās tikt līdz metienam, vai arī ar situāciju galā tika vārtsargs. Vācieši pārsvarā atbildēja ar pretuzbrukumiem, toties viņiem pirmajiem izdevās tikt pie vairākuma, kad noraidīts tika Jevgēņijs Malkins. Neilgi pēc tam vēl viens noraidījums krieviem – par Holcera grūšanu apmalē 5+20 saņēma Kuļomins. Vācija spēja radīt vairākus vārtu gūšanas momentus, turklāt panāca vēl vienu noraidījumu (Jemeļins). Vēl vienu lielo mazākumu Krievija neizturēja – metienu izdarīja Ehrofs, Kosečkins spēja to atsist, tomēr pirmais pie atlēkušās ripas bija Gocs, izvirzot Vāciju vadībā! Čempionāta saimnieki bija uz viļņa, tomēr nevajadzīgu noraidījumu nopelnīja Kreucers. Krievi uzbruka bīstami, tomēr mazākums tika izturēts.

Otro periodu ļoti bīstami iesāka krievi, kuru aktīvā spēle piespieda vāciešiem vairākas reizes veikt pārmetienu. Krievija tika pie vairākuma, bet jau pašā sākumā pēc Malkina kļūdas viens pret Kosečkinu izslidoja Šucs, tomēr veiksmīgāks bija vārtsargs. Neilgi pēc izturētā mazākuma vācieši izgāja divi pret vienu aizsargu, tiesa, arī šo momentu izmantot neizdevās – situācija beidzās ar izgrūstiem vārtiem. Arī krievi turpināja veidot momentus, līdz 11. minūtē rezultātu izlīdzināja. Ar garām piespēlēm Kovaļčuks un Gončars nogādāja ripu Malkinam. Ceps nepaspēja pārvietoties vārtos, līdz ar to – 1:1. Arī atlikušajā laikā pārsvars bija Krievijai, vāciešiem atbildot ar pretuzbrukumiem. Rezultāts nemainījās – pēc otrās trešdaļas neizšķirts.

Atsākoties spēlei, krievi metās uzbrukumā, radot vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Īpaši izdevīga tā bija Sušinskim, kurš nespēja apstrādāt ripu tukša vārtu stūra priekšā. Krievijas izlases spiediens bija liels, tomēr vācieši turējās pretī, arī paši ik pa laikam pārbaudot Kosečkina uzmanību. Piecas ar pusi minūtes pirms trešā perioda beigām Vācija nokļuva mazākumā. Tas tika izturēts, taču nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām tika pieļauta kļūda pie pretinieku zonas, Dacjuks aizskrēja pretuzbrukumā un metienu augšējā stūrī panāca 2:1. Vācija nomainīja vārtsargu pret sesto spēlētāju, centās atspēlēties, bet nekā – Krievija ar milzu grūtībām izcīna uzvaru un rīt 21:30 finālā tiksies ar Čehiju. Tikmēr Vācija 17:15 spēlē par bronzu mērosies spēkiem ar Zviedriju.

Pasaules čempionāts hokejā, pusfināls

Krievija – Vācija 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Vārti:15:30 0:1 Gocs (Šucs, Ehrofs), 31:07 1:1 Malkins (Gončars, Kovaļčuks), 58:10 2:1 Dacjuks

Vārtsargi: Kosečkins – Ceps

Metieni: 32:27

Soda minūtes: 31:8

Autors: Gundars Zaburdajevs / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites