Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Ņiživijs un M. Rēdlihs arī nākamajā sezonā spēlēs “Dinamo”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Hokejisti Miķelis Rēdlihs un Aleksandrs Ņiživijs arī nākamajā sezonā spēlēs “Dinamo Rīga” kluba sastāvā, jo ar viņiem panāktas mutiskas vienošanās, portālam Ir.lv apstiprinājis Rīgas “Dinamo” kluba ģenerāldirektors Zigmārs Priede.

Līdz ar to neskaidrība palikusi tikai par diviem Latvijas hokejistiem – vārtsargu Edgaru Masaļski un uzbrucēju Mārtiņu Karsumu. Pirmais, pēc neoficiālas informācijas, vēlas trīskāršu algas palielinājumu, savukārt otrais ir vecuma kategorijā līdz 28 gadiem, kas nozīmē, ka, nepieņemot “Dinamo” piedāvājumu, viņš citā klubā spēlēt nevarēs.

Priede atteicās apstiprināt ziņas par Masaļska prasībām, norādot, ka ir tikai loģiski. “Pēc iepriekšējās veiksmīgās sezonas Rīgas spēlētājus vēlas redzēt arī citi klubi. Medijos iepriekš bija ziņas, ka Ņiživiju savā jaunajā klubā OHK Dinamo vēlas redzēt Latvijas izlases treneris Oļegs Znaroks. Tā esot spēlētāja paša izvēle – viņam izteikts vēl viens piedāvājums un divu nedēļu laikā klubs sagaidot atbildi. Tas pats attiecas uz līgumu ar Karsumu,” teica Priede.

“Dinamo” skaidrību par visiem vietējiem spēlētājiem vēlas ieviest līdz Jāņiem, jo jūlijā jāsāk treniņi jaunajai sezonai. Par leģionāriem sarunas varētu notikt arī ilgāk.

Autors: SportaCentrs.com / NRA.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites